Other links in this category
 • Özlem Tarım Ürünleri A.Ş.
  Özlem Tarım Ürünleri A.Ş., 1980 yılında Ankara Asfaltı 7.Km Salihli/MANİSA adresinde büyükbaş ve kanatlı yem çeşitleriyle üretime başlamıştır. 1990�lı yılların başında ülkemizde kanatlı yem sektöründe talebin artması üzerine, büyükbaş yem üretimi bırakılıp...
 • Göze Tarım Ürünleri Paz. San. ve Tic. A.Ş.
  Göze Tarım Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş. Bir Fettahoğlu Şirketler Grubu kuruluşudur ve faaliyetlerine 1993 yılında pirinç pazarlamasıyla başlamıştır.1998 yılında Gebze Dilovası Organize Sanayi Bölgesinde, kendisine ait, 12.000 m2 kapalı alana sahip yeni...
 • Önercan Dış Ticaret
  Marmara saman olarak 15 yıldır İstanbul çatalca"da samancılık yapmaktayız. Samanlarımız yeni yıl ürünü olup Trakya"nın en kaliteli samanıdır.
  Marmara Saman “Önercan Dış Ticaret” şirketimizin tescilli markasıdır. Önercan dış ticaret adı altında tescil...
 • Başarı Şirketler Grubu
  Türkiye genelinde çığır açacak yeni bir hizmetler dizisiyle karşınızda... Bu hizmetlerimizin süresince hiçbir ücret almıyoruz.
  Önce taahhütlerimizi yerine getiriyor daha sonra hizmet bedellerini talep ediyoruz.

  Çağdaş, kaliteli, AB standartlarında...
 • Myvet Sulama Sistemleri Ltd. Şti.
  MYVET Tarım Sulama Sistemleri Ltd.Şti 11 yılı aşkın süredir alanında uzman dünya lideri firmaların İç Anadolu distribütörlüğünü yapmakta ve teknolojinin ulaştığı son noktayı İç Anadolu çiftçimizle buluşturmaktadır.

  “Doğru marka, doğru proje, doğru...