Other links in this category
 • EKİNCİLER TURİZM KİLİS 24 Saat Halep Sam Adana Gaziantep Yolcu Taşımacılığı
  gaziantep gaziantep havaalanı ve kilis ten azez halep şam hama humus taksi işletmeciliği yapan firmamız 1997 yılından beri dürüstluğü ilke edinerek siz sayın yolcularımzın istekleri doğrultusnda yoluna devam etmektedir.Araçlarımız konforlu klimalı yolcularımız sigortalıdır.
 • Zafer Turizm Ankara
  Firmamız 10 yılı aşkın süredir Ankarada gezi turizm ve öğrenci ve personel taşımacılığı sektöründe faliyet göstermektedir.
 • ALPHALİT TRUZİM SEYAHAT ACENTASI
  Şirketimiz, 1984 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacımız ise, inanç turizmine yönelik faaliyet alanında faydalı olmaktır.İstanbul’da Fatih’te faaliyet gösteren şubelerimizin yanı sıra Yetkili acentelerimiz ve yüzlerce gönüllü temsilcimiz bulunmaktadır.
  Faaliyet...
 • ERZURUM VİP PAL TOURS VİP PALANDÖKEN TURİZM OTOBÜS İŞLETMECİLİĞİ VE FİRMASI
  VİP-PAL Turizm Ltd. Şti. aldığı D-2. B-2 Uluslararası Turizm Taşımacılık Belgesi ile Erzurum’un ismini Dünya’ya duyurdu. “Doğu’dan Doğan Güneş” sloganıyla yola çıkan VİP-PAL Turizm, Türkiye’nin önde gelen turizm taşımacılık firmaları arasına girdi.
  ...
 • Türkiye'nin Turizm Portalı
  Türk turizminin nabzı bu portal da atıyor! Türkiye'nin tarihi,kültürel ve mimari yapısı detaylarıyla işlenmekte olup, kullanıcılarına güncel turizm haberleri,seyahat acentaları,konaklama,yeme-içme, tanıtım filmleri,ucuz tatil ve oteller vb. konular hakkında...