Other links in this category
 • Gündüz Mühendislik Proje Taahhüt ve Ticaret Ltd. Şti.
  1986 yılında kurmuş olduğum Gündüz Mühendislik; ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın, su arıtma ve otomasyon tesisatı konularında, proje ve uygulama olarak müşterilerimize geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.
 • SU DÜNYASI
  SU DÜNYASI;Konyada Kanalizasyon tıkanıklığının açılması,Kanalizasyon açma,konyada kanalizasyon temizleme,Konyada kanalizasyon temizliği,Konya,musluk ve çeşme tamiri,tam otomatik ve manuel kovalı kalorifer kazanı satışı ile montajı,kovalı kalorifer kazanı sistemi,lavabo...
 • İstanbul Tesisat
  Evinizi kırmadan su kaçağının yerini buluyoruz. Peteklerinizi sökmeden ilaçla temizliyoruz. Tıkalı tuvalet, lavabo robotla açıyoruz. Firmamız su tesisat sektöründe robotla tıkanıklık açma, bilgisayarlı su kaçak tespit kanal görüntüleme kameraları ile su sızıntı...
 • Dikmen Tesisat Ankara
  Klozetiniz bozuldu ve sumu akıtıyor? Musluk ve bataryalarınızda sorunmu var? Kombi tesisatınızda problemmi var? Acil tesisatçıyamı ihtiyacınız var? Hemen Bizimle iletişime geçin. İşinin ehli Profosyonel elemanlarımızla tüm sıhhi tesisat Problemlerinizi Giderelim.
  ...
 • Su Sondajı
  Su sondajı, su kuyusu, sıcak su sondajı, dalgıç pompa, Su etüdü, kuyu bakımı, jeotermal su sondajı, havalı sondaj, çamurlu sondaj işleri yapılır.