Other links in this category
 • Tempa Yazılım Dış Ticaret Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti.
  Tartımlı otomatik sıvı yağ dolum makinası imalatı yapmaktayız. Makinalarımız yüksek kapasitede ve yüksek hassasiyette 3-30 kg arasında bir dolum kapasitesi ile dolum yapmaktadır. Daha detaylı bilgi ve katalog talebi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Akkayalar Makine
  Akkayalar Makine, Konveyör sektöründeki 23. yilinda; bu anlamli zaman dilimi geçmis ve gelecegi bir kez daha düsünmemizi gerektirdi. Akkayalar Makine, Konveyör geçmiste büyük isler yapmadi. Küçük adimlarla ilerledi. Çalisanlarinin, Müsterilerinin ve kendine inananlarin yaninda...
 • Samtaş Kalıp Yedek Parça Makina San. ve Tic.
  Samtaş Kalıp 20 yılı aşkın bir süredir metal imalatı, plastik enjeksiyon ve metal kesme kalıpları üretimi yapmış uzmanlardan oluşan bir ekiple kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

  Vizyonumuz
  İmalat sektörüne ve...
 • Sülmak Konstrüksiyon ve Makina İmalat
  Sülmak Konstrüksiyon ve Makina İmalat firmamız 1986 yılında kurulmuş, 2000 yılında şirketleşmiştir.

  Yeni şubesini de ivedik org san bölgesinde açan sül-mak çelik kontrüksiyon, besliyiceler ve bunkerleri kırıcılar siparişe göre elekler, helezonlar, konveyör...
 • Redomak Mühendislik ve Mekatronik Ltd.
  Değişen teknoloji ve bilimin ışığında, sürekli sürekli kendini yenileme anlayışı çerçevesinde, 2002 yılından beri gelen tecrübesini, geniş ürün yelpazesi ile buluşturan Redomak Mühendislik son kullanıcı ve imalatçı firmalara çözüm ortağı olarak hizmet etmektedir.