Other links in this category
 • Deniz Hidrolik Pnömatik Makina Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
  Deniz Hidrolik; Hidrolik ve Pnömatik sektöründe, mühendislik, danışmanlık, satış, servis ve eğitim hizmetleri vermektedir. Ayrıca, hidrolik güç üniteleri, blok ve silindir imalatı, merkezi yağlama sistemleri kurulumu ve filtrasyon işlerini yapmaktadır.
  Deniz Hidrolik;...
 • Şdl Kumanda Halatları
  ŞDL İş Makinaları 1994 yılında itme çekme kumanda spiralleri üretimi yapmak amacıyla Ankara merkezli olarak kurulmuştur.

  Kumanda spiralleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyimi ve profesyonel kadrosuyla hizmet veren ŞDL, kaliteli ve ekonomik üretiminin bir sonucu...
 • Murat Hidrolik Pnomatik Hidrolik Hortum Sanayi
  Firmamızın satışını yapmış oldugu ürün ve markalarhidrolik basınçlı hortumlar,buhar,gaz,su,hava ve paslanmaz çelik flex hortumlar özel imalat rekor,igne vana ,nipeller çelik ve paslanmaz çeşitlerihidrolik ve pnömatik malzemeler.markalar:pakkens ve moneks manometre...
 • Spinner Takım Tezgahları San. ve Tic. Ltd. Şti.
  6 kitada ve 40 tan fazla ülkede iyi bilinen müsterilerle dünya çapinda basariyla çalismaktadir.

  Metal isleme endüstrisinde ufak komponentler üreten firmalardan,dünyanin en büyük gruplarina kadar ulasabildigimiz için sansliyiz.

  1950 den beri son modern...
 • Cansa Makina Boru Bükme Makinelerı İmalatı
  Boru bükme makinalarının üretimine, 1979’ da manuel boru bükme makinaları ile başlamış olan firmamız, günümüzde de yarı otomatik, otomatik (CNC kontrollü - Rolling sistemli) boru ve profil bükme makinaları ile üretimine devam etmektedir.
  İmalata başladığımız...