Other links in this category
 • Teknik Alüminyum Sanayi A.Ş.
  MİSYONUMUZ
  Sektörlerinde fark yaratan müşterilerimize, özel ve hızlı çözümlerle yassı alüminyum ürünleri sunarak rekabetçi avantaj sağlamak.

  VİZYONUMUZ
  Seçilmiş müşterilerin toplam satış içinde kapasite payını %50'nin üstüne çıkarmak...
 • Çelikler Alüminyum Plastik San. ve Tic. A.Ş.
  1970 yılında Türk aleminyum Sektörü yeni bir soluk getiren ÇELİKLER ALEMİNYUM A.Ş. o zamandan beri müşterilerine verdiği özenle hizmetin yanı sıra,kaliteli ürün anlayışı ile son teknolojiyi yakından takip ederek aleminyum sektöründe iyice büyümektedir.
 • AKMES Aluminyum
  2004 yılından beri kaliteli hizmet odaklı bir yaklaşımla alüminyum ve paslanmaz çelik korkuluk sektöründe meydana gelen gelişmeleri firmamıza yansıtarak, yenilikçi ve fark yaratan bir kurum olma hedefimizi gerçekleştiriyoruz... Her türlü tasarım, proje ve detay çözümlerinde...
 • Murat Makina San. veTic. Ltd. Şti.
  1980'li yılların başlarında Türkiye sanayisinin Alüminyum ve PVC sektöründeki eksiklerini ve ihtiyaçlarını doğru bir gözlemle saptayan şirketimiz, o güne kadar sadece yurtdışından ithalat yolu ile getirilebilen Alüminyum ve PVC doğrama makinalarının üretimine başlama...
 • Burak Alüminyum San. ve Tic. Ltd. Şti.
  Burak Alüminyum, katma değerli profil üretiminin yanı sıra, profilden mamul yapı sistemleri de üretir. Burak Alüminyum’un iki ana iş kolu: Burak Alüminyum Profil ve Alu-line Alüminyum Yapı Sistemleridir.
  Türkiye'nin önde gelen alüminyum profil üreticilerindendir....