Bu kategorideki diğer linkler
 • DURMAZLAR Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  Türkiyenin ilk sac işleme makineleri olan Durmazlar Makine bugün 5 kıtaya 105 ülkenin binlerce sanayi kuruluşuna otomotiv,inşaat,tekstil, beyaz eşya ve havayolu sektörüne tersaneler,elektronik sanayisine,savunma ve ısıtma-soğutma CNC hidrolik abkant presleri,robotize abkantları,CNC...
 • AFS Filtre Makina Sanayi
  AFS Filtre Makina 1999'dan günümüze filtre imalatı ve satışında piyasada söz sahibi olarak tanınan seçkin firmalardan biridir. 1500 metrekare kapalı imalat sahası 15 kişilik uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

  Klima santralleri ve havalandırma ünitelerinde...
 • ÇEMTAŞ Çelik Makina San. ve Tic. A.Ş.
  Bursa, Organize Sanayi Bölgesi’nde 101 dönümlük bir arazi üzerinde faaliyet göstermek üzere 27.01.1970 tarihinde Bursalı sanayici, iş adamı, küçük sanatkar ve halk girişimcilerinin biraraya gelmesi ile kurulmuş halka açık bir Anonim Şirket olan ÇEMTAŞ; Türkiye'deki...
 • Tempa Yazılım Dış Ticaret Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti.
  Tartımlı otomatik sıvı yağ dolum makinası imalatı yapmaktayız. Makinalarımız yüksek kapasitede ve yüksek hassasiyette 3-30 kg arasında bir dolum kapasitesi ile dolum yapmaktadır. Daha detaylı bilgi ve katalog talebi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Berka Çelik ve Yapı Makine Mühendisik İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.
  Berka çelik konstrüksiyon kurucusu Özgür ÜNAL 'ın seksenli yılların ortalarında başladığı yapısal çelik sektöründeki çalışmaları 1997 yılında şirketleşerek BERKA ÇELİK YAPI SAN.TİC.LTD.ŞTİ adı altında toparlayarak devam etmiştir.

  2009 yılı...