Bu kategorideki diğer linkler
 • Ceylan Makina Montaj
  Paketleme makineları ve malzeme sevk ekipmanlarına ek olarak, Ceylan Makina müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel paketleme sistemlerinin dizayn, imalat ve montajını yapmaktadır.

  Dizayn ve Mühendislik Ceylan Makina müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda...
 • Tolkar Makina San.Tic.A.Ş.
     1988 yılından beri faaliyet gösteren firma, 10.000 m2 kapalı alana kurulu tesisinde, Endüstriyel çamaşırhane ve Tekstil Makineleri Üretmektedir. Kendi bünyesinde kurduğu sac işlem merkezi, Antalya ve Muğla da kurduğu ticari çamaşırhaneleri ve Türkiye’nin dört bir...
 • ASTEKSAN Makina ve Madeni Eşya AN.TİC.LTD.ŞTİ.
  ASTEKSAN 1972 yılında kurulmuştur. 1200 m2'lik kapalı bir alanda faaliyet göstermektedir. Ürünlerimizin tasarımı en yeni yöntemlerle bilgisayar da kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Modern ve hassas tezgah parkımız çok tecrübeli bir kadro tarafından yönetilmektedir....
 • Vanterm Isı ve Makine San. Tic. A.Ş.
  Vanterm kurulduğu 1971'den beri iklimlendirme, ısıtma, havalandırma, ve filtrasyon sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Vanterm özellikle toz toplama ve havanın filtrasyonu alanlarında uzmanlaşarak, bu alanda yeni ürünler geliştirmekte ve pazara sunmaktadır.
 • Denizciler Dökümcülük A.Ş.
  Denizciler Dökümcülük 1978 yılında kurulmuştur. Tam otomatik kalıplama hatları ve yıllık 10000 ton döküm kapasitesi ile her türlü pik ve sfero döküm parçalar üretilmektedir.

  ÜRÜNLER
  Tarım Makinesi Parçası
  Derin Kuyu Pompası
  Makine...