Kayıtlı Kullanıcı İncelemesi

Kayıtlı kullanıcı puan ortalaması 1.80 1.80 (5 üzerinden)

Number of review: 5

 • Değerlendiren tamer / 09-Oct-2013

  facebook ta merinos ile ilgili

  facebook ta merinos ile ilgili merinos halı fabrikasında 2000 kişi çalışıyor bunların namaz kılmasına cumaya gitmesine izin verilmiyor deniyor böyle bir şeyin doğru olup olmadığını merak ediyorum. lütfen kamu oyunu ve biz müsterileri bilgilendirir misiniz.teşekkürler.

 • Değerlendiren ümit demirbaş / 01-Mar-2013

  şikayet

  merinos marka almış oldugum çekyat larda sorun yaşıyorum bayiye gitiğimde servis istediğimde servis yok diyor şikayetçiyim tel 05376038227

 • Değerlendiren Elif Yel / 01-Nov-2012

  halı arızası

  iki adet merinos venedik halı aldım. Bir ay kadar sonra simlerinde dökülmeler oldu.Bu arada halıları kullanma talimatına göre temizledim. Bu dökülmelerin normal olmadığını anladğımda satın aldığım bayiye bildirdim.Gelip aldılar 15 günü aşan süre de yerine benzer özeliklerde başka bir mal verilmedi.Henüz arıza giderilmedi.

Other links in this category
 • Nell Deri Halı
  NELL Deri, 1990 yılında kurulmuş ve deri sektöründe hizmet vermektedir. Şirketimiz deri'nin tüm safhalarını kendi bünyesinde işlemektedir tüm bu birikimlerimizi deri halı üzerinde yoğunlaştırıp değişik halı konseptleri oluşturduk. Yeni çalışmalarımızla sizlerle...
 • Royal Halı İplik Tekstil Mobilya San. ve Tic. A.Ş.
  2005 yılında, Gaziantep'in tanınmış ailelerinden Nakıboğlu Ailesi tarafından, Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşlarından NAKSAN Holding bünyesinde faaliyete geçirilen Royal Halı, teknolojinin en son olanaklarıyla şekillenen teknik donanımı ve uzman kadrosu ile...
 • Kaplan Kardeşler Halı San. ve Tic. Ltd. Şti.
  1984 yılında Selahattin Kaplan tarafından Antepte kurulmuştur. Halı üretimi yapmakta ve ihracat gerçekleştirmektedir. Firma ayrıca çeşitli türlerde iplikler üretmektedir. Sektöründe Türkiyede ilk 10 firma arasına girmiştir.
 • Merinos Halı Sanayi ve Tic. A.Ş.
  Üretim faaliyetlerine 1970 yılında 2 adet kilim dokuma tezgahı ile başlayan Erdemoğlu ailesi 1990 yılında Erdemoğlu Halı San. ve Tic. AŞ.'yi kurmuş, 1998 yılında ise bu şirket isim değişikliği yaparak Merinos Halı San. ve Tic. AŞ. adını almıştır.

  ...
 • Yasin Kaplan Halı San. ve Tic. A.Ş.
  Kaplanlar Textile Foreign Trade and Ind. Ltd. Co. as our exporter company of Yasin Kaplan Carpet Factory, is one of the largest exporter companies in Turkey.

  We are proud to express that it is the 3rd biggest exporter in Gaziantep city with 100% export of all production...