Bu kategorideki diğer linkler
 • Real Gold Türkiye
  Biz Real Gold Türkiye Şirketi,ufak kuruştan büyük inşaatların damlarına kadar herçeşit eşyalara kaplama yapıyoruz. Bunu yaparken yalnız 24 kıratlı altın (halis altın) değil kullanmaktayız hemde platin, gümüş, krom, bakır ve nikel kullanılabilir. Değerli metal...
 • Ase-Mar Madencilik Teknokent Bilg. Mim. Müh. Tem. Tic. Ltd. Şti.
  Ase-Mar Madencilik Teknokent Bilg. Mim. Müh. Tem. Tic. Ltd. Şti. olarak, sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız.

  Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve...
 • Kaltun Madencilik San. Nakliye ve Akaryakıt Tic. A.Ş.
  Kaltun Madencilik faaliyetlerine 1960 lı yılların başlarında başlamış ve bugün sektöründe Türkiye' nin en güçlü şirketlerinden biri haline gelmiştir.

  Türkiye' de feldspat madeni ilk kez Kaltun' un kurucularından olan ve
  şu anda...
 • Akdeniz Mineral Kaynakları A.Ş.
  Akdeniz Mineral Kaynakları A.Ş. (AMK) yüksek kaliteli, farklı kimyasal ve fiziksel özelliklere sahip lider kalsine manyezit (MgO) üreticisidir. Üretiminin %90’nını ihraç eden AMK, iç piyasada da etkindir.

  AMK’ nın hammadde kaynakları, üretim ve zenginleştirme...
 • En Ucuz Sondaj
  300 metre kapasiteli makınamız 25 yıllık deneyimli ekibimizle her türlü sert zeminde maden arama kuyu temizleme su SONDAJı işi yapmaktayız.en ucuz fiyat ödemede kolaylık zamaında teslim bizim ayrıcalığımız.en ucuz fiyatı sizlere kaliteli sekilde sunmak misyonumuzdur EMİN TUNC...