Other links in this category
 • Kaplamin Ambalaj San. ve Tic. A.Ş
  Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticeret A.Ş. 1976 yılında Expanded Polistren ve Kağıt Laminasyonu ile Ambalaj malzemesi üretmek üzere çok ortaklı bir şirket olarak kurulmuştur. 1981 yılında Çukurova Grubu ortaklığa dahil olmuştur. Plastik esaslı ambalaj, oluklu mukavva ambalaj ile...
 • Demas Ambalaj Koli Kutu San. Tic. Ltd. Şti.
  20 yıldır ilkelerimizden ödün vermeden, geniş bir müşteri portföyüne ulaşan firmamız, bundan sonrada yeni yatırımlar ve çağdaş pazarlama anlayışıyla siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verme azmiyle çalışmalarını sürdürecektir.

  Çağdaş ve...
 • Pilenpak Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
  Pilenpak 1988 de manisa organize sanayi kurulmuştur.15000 m arsa üzerinde insa edilmiş 7500 m kapalı alanda calısmalarını sürdürmektedir.
 • Camiş Ambalaj Sanayi A.Ş.
  Bir ŞİŞECAM kuruluşu olan Camiş Ambalaj Sanayi A.Ş. 1987 yılından bu yana İstanbul-Tuzla’daki tesisinde ofset baskılı lamine ve karton tüketici ambalajları, otomatik dolum hatları için tavalar, çoklu ambalajlar, teşhir amaçlı displayler ve promosyon ambalajları üretim ve...
 • 3 Elma Baskı Öncesi Hazırlık Sistemleri Ltd. Şti.
  Ajans mantığı ile çalışan firmamız baskı öncesi hazırlık hizmeti vermektedir. Nihayi ürün olarak digital klişe üreten firmamız hertürlü reklam malzemesi tedariğinde de yanınızdadır. Tasarım konusunda da baskıyı bilmenin avantajı ile sizlere hizmet etmektedir.