Other links in this category
 • Kale Nobel Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
  1955 te kuruluşunda bu yana kalenobel ambalaj sektöründe lider olma yolunda bulunan genö,dinamik ve müşteri odaklı bir firmadır.
 • Metal Paslanmaz Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.
  Metal Paslanmaz Çelik San ve Tic Ltd Şti, 1995 yılından gelen sektör tecrübesiyle faaliyete geçtiği günden bu yana sürekli kendini ve ürün yelpazesini geliştirerek, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi Hedeflemiştir.

  Firmamız, paslanmaz çeliğin kullanımını,...
 • Pilenpak Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
  Pilenpak 1988 de manisa organize sanayi kurulmuştur.15000 m arsa üzerinde insa edilmiş 7500 m kapalı alanda calısmalarını sürdürmektedir.
 • Duran- Doğan Basım ve Ambalaj San. A.Ş.
  Şirketimiz, karton kutu ve ambalaj üretiminin yanı sıra stand üretim birimi ile de gurur duymaktadır. Bu alanda uzmanlaşmış olan personelimiz, müşterilerimize tamamen kendi ihtiyaçlarına yönelik özgün, yenilikçi ve yaratıcı tasarımlar ile hizmet vermekte, ofset baskının...
 • Dizgi Reklam ve Ambalaj
  Dizgi Reklam ve Ambalaj , farklılığı ve kaliteyi internetin sağladığı müthiş kolaylık ile birleştirerek markaların ve kurumların isimlerini kısa bir süre içinde en iyi ve akılda kalıcı olarak insanların akıllarına olumlu biçime kazımak ve kurumlarına en uygun hizmeti...