Bu kategorideki diğer linkler
 • Seçsan Gıda Pazarlama Ltd. Şti.
  25 yıl önce toplu yemek üretim hizmeti vermek amacıyla kurulan SEÇSAN verdiği Kaliteli hizmetle sektöründe lider konumdadır. İleri teknoloji, kaliteli hizmet, profesyonel ekip ve 25 yıllık tecrübenin birikimiyle her gün kendini yenileyen bir firma olarak sektördeki...
 • Merko Gıda
  Merko, 1982 yılında işlenmiş meyve ve sebze ihraç etmek amacıyla kurulmuştur. Şirketin odak noktası süratli bir şekilde ticaretten üretime geçerek tamamen kendi sahibi olduğu işleme tesislerinde üretime yönlenmesidir.

  Şirket, 1990 yılında Yalova ’da IQF...
 • Ulusoy Un San. ve Tic. A.Ş.
  HAKKIMIZDA/FABRİKALARIMIZ

  Bu maratona 25 Şubat 1969 tarihinde henüz 19 yaşında GAZİLER Vergi Dairesine Ga 3213 numarası ile kayıt olarak önünde Bafra Minibüs Garajı bulunan, Çiftehamam Sokak'taki küçük dükkanda Un-Yem Zahire ticareti İle başladık.
  ...
 • MEKAŞ Yemek Sanayi Ltd. Şti.
  1985 yılında faaliyete geçen Mekaş yemek Sanayi günümüze kadar uzanan köklü bir geçmişe sahiptir. Yönetim kurulu başkanı Mehmet Emin Kuyu tarafından yönetilen Mekaş Yemek sanayi, uzman kadrosuyla gıda sektöründeki deneyimini 2o yıldır Bursanın
  seçkin firmalarına...
 • BESAŞ Bursa Ekmek ve Besin Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  Besleyici, Ekonomik, Sağlıklı Aş, Ekmekte BESAŞ" sloganıyla 1979 yılında belediye önderliğinde kurulan ve resmi üretime 1982 yılında geçen BESAŞ Halk Ekmek Fabrikası yıllık toplam 70 milyon adet ekmek üreterek kentin ekmek ihtiyacının %20 sini karşılamaktadır.
  ...