Other links in this category
 • Meme Kanseri Merkezi
  Günümüzde tüm dünyada sekiz kadından birisi meme kanserine yakalanmaktadır. Ancak meme kanserinde en önemli nokta erken tanıdır. Erken tanı hastanın hayatta kalma süresini ve kalitesini ciddi oranda değiştirmektedir. Amerikan Kanser Enstitüsü 40 yaşından sonra her kadının...
 • Şanlı İlaç Sanayi A.Ş.
  1948 yılında "ŞANLI LABORATUARI" ismi ile Eczacı Seyit D. ŞANLI ve Dr. Mustafa S. ŞANLI tarafından İzmir' de kurulmuştur. 1951 yılında Kollektif Şirket, 1981 yılında Anonim Şirket'e dönüşerek "ŞANLI İLAÇ SANAYİ A.Ş." ünvanını almıştır. Bu...
 • Beslenme diyet ve alışkanlıkları
  Beslenme ve diyet insan hayatında en önemli yeri alan alışkanlıklardandır. Sitemizde doğru beslenme ve uygulanabilir diyetler hakkında geniş bilgiler bulabileceksiniz.

  beslenme, diyet, beslenme ve diyet, diyet tarifleri, beslenme alışkanlıkları, beslenme yolları
 • HERBALİFE BURSA MERKEZ
  Herbalife; beslenme,kilo verme,kilo alma, bölgesel problemler, saç-cilt sorunları ve Kalp Krizine son veren besin yakviyeleri ile ücretsiz vucut analizleri,yağ ölçümleri ile aynı zamanda telefon destekli müşteri takip hizmeti sunmaktadır.
  Alper BAYRAKTAR
 • Acıbadem Sağlık Hizmetleri A.Ş.
  1991 yılından bu yana, genel amaçlı dokuz hastane, altı tıp merkezi ve poliklinikleri, merkez laboratuvar ve şubeleriyle Acıbadem 1.200’ü aşkın hekim olmak üzere 7.500'den fazla çalışanı ile toplam 24 şubede yaygın biçimde hizmet veriyor.

  Acıbadem...