Bu kategorideki diğer linkler
 • SA-SAN SAĞLIK MALZEMELERİ ÜRETİM VE PAZARLAMA A.Ş.
  Türk medikal sektöründe, 1982 yılından beri distribütör olarak hizmet vermekte olan SASAN, 1996 yılından itibaren Türkiye pazarlarında üretici olarak yerini almıştır.

  1982 yılından bu yana sürdürdüğü distribütörlük faaliyetlerinde edindiği tecrübeleri...
 • En Grup Spa Solaryum Kuaför Hizmetleri
  Ankara da hizmet veren şirketimiz, EN GRUP SPA solaryum güzellik kuaför hizmetini çayyolu sportif yaşam kulubu içinde sizlere uygun fiyatlarla sunmaktadır.

  Güzellik uzmanı eşliginde spa ,solaryum,selülit masajı,pasif jimnastik,yosun battanıyesi,sauna,fin hamamı,cilt...
 • Holistic Rehab
  You need to do to get rid of the addiction that is specified. Useful information, advice, treatment methods. Only address to get rid of addiction.Drug rehab, crack rehab, crystal meth rehab, heroin rehab, marijuana rehab, vicodin rehab, alcohol rehab, alcohol detox, drug detox, drug treatment
 • Novartis Sağlık, Gıda ve Tarım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş
  Sağlık hizmetleri alanında bir dünya lideri olan Novartis, 140'ı aşkın ülkede 100,000 çalışanı ile ilaç sektöründe faaliyet göstermektedir. Ciba ile Sandoz'un 1996 yılı sonunda birleşmesiyle doğan Novartis'in merkezi İsviçre'nin Basel kentinde...
 • Özhayat Ortopedi
  öz hayat ortopedi , kuruluşundan bu yana kusursuz hizmet ve hasta memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerine sadık kalarak , sağlık sektöründe önemli bir yer edinmiş bulunmaktadır.
  Kurumumuzda mevcut bulunan , birçok yerli ve ithal ortopedi ürünün yanı sıra , ilgili...