Bu kategorideki diğer linkler
 • Koluman Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
  Yıllardır Türkiye pazarında taşımacılık sektörünün sorunları ile yakından ilgilenen KOLUMAN, ortağı olduğu Koluman Kögel Treyler San.A.Ş.'nin Tarsus'daki 10.000 m2'lik fabrikasında üretilen Kögel marka treylerlerin satışını da uygun finans koşulları ile...
 • Şen Oto Özel Servis
  Servisimiz 1979 yılından beri hizmet vermektedir. Hp, mobydic, b8plus cihazları ile ve TSE Türk Standartları Enstitüsü'ne uygun olarak tüm araçların bakım ve onarımları yapılmaktadır.
 • Yükseliş Oto ve Traktör Yan San. Üret.San. Tic. Ltd. Şti.
  Yükseliş Oto ve Traktör Yan Sanayi Üretimi Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 1968 yılından beri faaliyet göstermektedir. Mehmet Alkan tarafından kurulmuştur. Traktör ve otomotiv sanayisine yedek parça üretimi yapılmaktadır. Gösterge çeşitleri, ısıtıcı buji çeşitleri, hararet...
 • Mercedes-Benz Türk A.Ş.
  1967 yılında Daimler-Benz AG nin % 36 ortaklığı ile Otomarsan ünvanıyla İstanbul da kurulan Mercedes-Benz Türk, 0 302 tipi otobüslerin üretimine, 1968 yılında başlamıştır.

  Üretime başladıktan sadece 2 yıl sonra, 1970 te ihracata başlayan şirket, 1984...
 • Rapa Otomotiv A.Ş.
  Dürüst Hizmet ve etkin pazalama stratejisi ile Türkiye çapında yaygın temsilciliklerimiz hesaplı, güncel araçlar siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Satılık binek, arazi tipi, hafif ticari ve her türlü araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

  Kaliteli ve güler...