Other links in this category
 • Onur Air Filo
  29 Uçaklık filosu ve 6682 koltuk kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük özel havayolu şirketi olan Onur Air 1992 yılından bu tarafa uluslararası , 2003 yılından bu tarafa da tarifeli iç hat uçuşları ile havacılık sektöründe hizmet vermektedir.

  Onur Air...
 • İzmit Uçak Bileti
  Dünya üzerinde var olup ve aktif bir şekilde uçuşlarını devam ettiren gerek IATA havayolları gerek CHARTER şeklinde hizmet veren gerek ÖZEL UÇUŞLAR yapan tüm havayolu iştiraklerinin biletlerinin satışını yapmaktadır.

  Moda Turizm tüm Türkiye’ye hizmet vermekle...
 • Çelebi Hava Servisi A.Ş.
  Çelebi Hava Servisi A.Ş. Ali Cavit Çelebioğlu tarafından, Türk hava taşımacılığının ilk özel yer hizmetleri şirketi olarak 1 Şubat 1958 yılında Ankara Esenboğa Havalimanı'nda kurulmuştur.

  Kuruluşundan bugüne taşıdığı gelenek, deneyim birikimi, yeni...
 • Doruk Hava Taşımacılığı Tic. ve San. Ltd. Şti.
  Şirketimiz hava taşımacılığı alanında hep ilk olanları ve zor olanları başarıyla ortaya koymuş, konusunda uzman, geniş bir bilgi birikimine, tecrübeye sahip bir kadro tarafından kurulan ve yönetilen bir kuruluştur.

  Müşterilerimizi sadece hizmetlerimizi satın...
 • Turkish Airlines Türk Hava Yolları
  Türk Hava Yolları 1933 yılında kurulan Milli savunma bakanlığına bağlı Hava Yolları Devlet İşletmesi ile hayata merhaba dedi. İlk dış seferini 1947 yılında Atina'ya yaptı. 1956'da Türk Hava Yolları A.O. sermayesi 60 Milyon TL olarak kuruldu. 1958’de viscount...