Other links in this category
 • Evden Eve Nakliyat-Eyüpoğlu Nakliyat 0216 388 67 23
  Eyüpoğlu olarak evden eve nakliyat (evden eve taşıma) ofis taşıma, şehir içi taşıma , şehirler arası taşıma, askılı textil taşıma , ev eşyası depolama , fuar taşımacılığı ve uluslar arası lojistik hizmetleri sunmaktayız.
 • Çınar Lisanslı atık taşıma
  lisanslı atık taşıma hizmetleri verilir. Firmamız atık taşıma firmasıdır. İzmirde çalışmalarına devam etmektedir. Atık yağ, atık akü taşımacılığı yapılır. Ayrıca atık boya, kontamine atık, atık lastik hizmetleri verilir.
 • İncek Grup Turizm. TİC. LTD. ŞTİ. Öğrenci ve Personel Taşımacılığı
  Uzun zamandır bireysel olarak sürdürmekte olduğumuz taşımacılık faliyetini 2011 yılından ihtibaren İncek Grup Turizm. TİC. LTD. ŞTİ. çatısı altında toplanmış bulunmaktayız

  Amacımız : Ankara gibi bir şehirde marka olmayı ve kaliteden ödün vermeden...
 • Msm Anadolu Dağıtım ve Kuryecilik
  2003 yılında kurulan MsM Kurye,taşımacılık sektörünün 3 kolunda (moto kurye,kargo,toplu dağıtım) hizmet veren nadir kuruluşlardan biridir. İstanbul'un iki yakasında birer şubesi olan kuruluşumuz uzman,güvenilir ve tecrübeli kurye kadrosuyla İstanbul'un tamamına, brokerlik...
 • Yunusemre uluslararası nakliyat ltd.şti.
  Şirketimiz ÖZMAL araçları ile tüm orta doğu ülkelerine karayolu uluslararası nakliye hizmeti vermektedir. Geniş acenta ağımız ile rekabetçi navlun ücretleri , profesyonel hizmet ve çözümler üretmekteyiz.