Other links in this category
 • Quant Lazer Kaynak ve Teknoloji Merkezi
  Quanlazer Firmamızın faaliyet alanları sanayi tipi lazer, QUANT Makina olarak SIGMA LASER Türkiye Distrübitörlüğü ve yetkili bayiliği olup, satış ve servis konusunda uzman kadromuzla birliklte 8 yıldır bu alanda hizmet vermekteyiz.

  2003-2004 yıllarında Almanyada...
 • Hatipoğlu Plastik Yapı Elemanları San. ve Tic. A.Ş.
  Hatipoğlu Grubu kuruluşu olan Hatipoğlu Yapı Elemanları San. Tic. A.Ş. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi'nde 8.000 m² kapalı toplam 20.000 m² açık alan üzerinde kurulu çağdaş ve modern tesislerinde, yılda 15.000 ton EUROPEN markalı PVC pencere profilleri üretimi...
 • PLAŞ Plastik Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
  1979 yılında kurulan PLAŞ Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türk sanayinin bu yıllarda başlayan kaliteli ambalaj arayışını doğru zamanda değerlendirerek çok hızlı bir gelişim göstermiştir.

  Gıda, kozmetik, ilaç ve temizlik ürünleri sanayilerinin...
 • Lars Laj
  Lars Laj Türkiye Çocuk Oyun Parkları çocukların hep birlikte güvenli bir çevrede oynamalarını sağlayan bir firmadı. Firmamız 40 yılı aşan bir deneyime sahip bu deneyimini çocukların mutluluğu için harcayan bir firmadır. Çocuk parklarında sahip olduğumuz yüksek kalite,...
 • Turuncu Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
  Turuncu Plastik olarak kuruluşu tarihi 1985, ve 2005 yılından bu yana Organize Sanayi Bölgesinde üretim faaliyeti göstererek polietilen ürün imalatı yapmakta olan bir Gaziantep firmayız.
  Söz konusu ürünlerle alakalı talep edilebilmesi halinde sizlere kaliteyi en uygun...