Other links in this category
 • Vatan Plastik
  1957 yılında Behruz Vatandost tarafından kurulan Vatan Plastik, plastik sanayiye PVC hortum imalatıyla başlamıştır. Sektör içinde gösterdiği hızlı gelişim sayesinde birkaç yıl içinde PE film, sera örtüsü ve çeşitli plastik ambalaj ürünleri üretimine başlamıştır.
 • Star Grup Hadımköy Cam İşleme Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.
  Silis kumu,soda ve ısının yarattığı şeffaf mucize olarak hayatımıza giren cam,yüksek sıcaklık sanatı olarak tanımlanabilir.
 • EGEPLAST Ege Plastik Tic. ve San. A.Ş.
  Plastik sektöründe, ülkemizin önde gelen kuruluşlarından biri olan Ege Plast A.Ş., merkezi İZMİR'de bulunan MAZHAR ZORLU HOLDİNG'in amiral gemisi konumundadır.

  Holdingin temelleri, halen onursal başkanımız olan Sn. Mazhar Zorlu tarafından, 1950'li...
 • Novaplast Plastik San. ve Tic. A.Ş.
  Vesbo konusunun gereği her türlü termoplastik enjeksiyon ve ekstruder ürünlerini teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak üretmektedir. Türkiye plastik boru kavramını Vesbo ile tanıdı. Vesbo'ya güvendi. Vesbo ilk günden beri kalitesinden hiç taviz vermemiştir. İthal PP-R...
 • Cam Elyaf
  1971 yılında Türkiye İş Bankası, Şişe Cam, Sınai ve Kalkınma Bankası, Otosan Otomobil Sanayii şirketlerinin ortak sermayesi ile beraber kurulmuştur. 1974 yılında Japon NGF den Know-How almıştır.

  Fırınların tesis edilmesi ile beraber 1975 yılında ilk...