Other links in this category
 • Mikrostar Bilgisayar Ve Elektronik Kontrol Sistemleri
  Plastik ve metal enjeksiyon sektöründe kendini sürekli yenileyen ve çağın gereksinimlerini yerine getirme isteği ile çalışan firmamız, geçen her gün daha profesyonel, çözüm odaklı ve hızlı hizmet vermektedir.
 • Mena Makina Kalıp ve Kalıp Elemanları San. Tic. Ltd. Şti.
  Mena Kalıp 1992 yılında kesme, plastik enjeksiyon ve metal enjeksiyon kalıplarının üretimini yapmak gayesi ile Muhammet Nuri Atıcı tarafından kurulmuştur. Hedefini daha iyiye ve ileriye olarak benimsemiş olan MENA KALIP, günün gelişen koşulları nedeniylei 1996 yılnda...
 • Besa Plastik San.Tic. Ltd. Şti.
  Our company was founded in 1998. We have the first plastic furniture factory in Middle Anatolia. Our aim is to increase our market share both in Turkey and in foreign countries. Our first export is to Algeria and we are looking for new markets.
 • Viva Plastik
  VİVA PLASTİK; Pvc Plastik Ürünlerin satış ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

  Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Viva Plastik" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
  ...
 • 2b cephe cam balkon sistemleri
  Şirketimiz 2006 yılında 2B CEPHE SİSTEMLERİ Yapı Tasarım Endüstri Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. adı ile kurulmuştur.
  Bu tarihten itibaren şirketimiz, ülkemizde Cam cephe sistemleri konusunda sektöründe yerini almış, profesyonel, doğruluktan ödün vermeyen, titiz...