Other links in this category
 • Palmiye Katlanabilir Cam Balkon Sistemleri Konya
  Firmamız Palmiye Katlanabilir Cam Balkon Sistemleri Konya, Konya da katlanabilir cam balkon sistemleri,teras camlama sistemleri,eşiksiz camlama sistemleri,vitrin camlama sistemleri,cam ürünleri,banyo duşakabin sistemleri,imalat satış ve montajını yapmaktadır.
 • Arı Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
  1986 yılında kurulan firmamız, plastik mutfak eşyaları sektöründe üretim yapmaya başlamıştır. Günümüze kadar teknolojik gelişmelerden uzak kalmayarak makine parkurunu geliştirmiş, üstün kalite standartlarında üretim faaliyetini 10.000 metrekare açık, 3800 metrekare kapalı...
 • Tekma Polietilen Mamülleri Makine Kimya San.Ltd
  Tekma plastik Türkiye plastik sanayinin içinde bulunan ve konunun gerektirdiği tüm deneyim, teknik bilgi ve makine parkuruna sahip firmalarından biridir.

  Türkiye ve yurtdışındaki temsilcilikleri ile plastik ve CTP sektöründe 2005 yılında İzmir İTOB Organize sanayi...
 • Trakya Cam San. A.Ş.
  1978 yılında Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. tarafından kurulan ve Şişecam Topluluğu içinde, düzcam alanındaki faaliyetleri yürüten Trakya Cam Sanayii A.Ş., Türkiye düzcam sanayinin öncü ve lider firmasıdır.

  Trakya Cam, en son teknolojilerle üretim...
 • Esen Plastik San. Tic. A.Ş.
  Esen Şirketler Topluluğu'nun 1976 yılında kurulan ilk şirketi olan Esen Plastik San.ve Tic.A.Ş. Salih Esen ve Nazmiye Esen ortaklığında Esen Plastik Sanayi ve Ticaret Kollektif Şirketi olarak kurulmuştur. Şirket ünvanı1985 yılında LTD.1991 yılında Anonim Şirkete...