Other links in this category
 • Polser Şeffaf Çatı Örtüleri San.Tic.A.Ş.
  1986 yılında Abdülkadir Çınar tarafından kurulan Polser Şeffaf Çatı Örtüleri San.ve Tic.Aş., elyaf takviyeli plastik (CTP) şeffaf oluklu levha üretimine başlamıştır.
 • Netplas Plastik Sanayi
  Netplas, 1996 yılından beri PVC, kauçuk ve diğer monomer türleri üzerine, üretici olarak hizmet vermektedir. Son yıllarda, sert PVC profil üretimine ağırlık veren firmamız, uygun fiyat ile kalite kavramını bir arada sunabilmeyi hedeflemektedir.

  Zengin ürün...
 • Mnf Plastik Kenar Bandı Dekoratif Profil
  Kenar bandı ve dekoratif profil üretimi yapan Mnf Plastik Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesinde hizmet vermektedir. Mobilya sektörüne kenar bandı ve dekoratif profil çözümleri üretmektedir.

  Üretim faaliyetlerine başladığı günden itibaren yaptığı...
 • Palmiye Katlanabilir Cam Balkon Sistemleri Konya
  Firmamız Palmiye Katlanabilir Cam Balkon Sistemleri Konya, Konya da katlanabilir cam balkon sistemleri,teras camlama sistemleri,eşiksiz camlama sistemleri,vitrin camlama sistemleri,cam ürünleri,banyo duşakabin sistemleri,imalat satış ve montajını yapmaktadır.
 • EMAŞ Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  Rekabetçi iş dünyası, firmaların müşterilerine daha yakın olmaları ve gelecekle ilgili projelerde ortak çalışma yapmaya zorlamaktadır.

  Ar-Ge bölümümüz de müşterilerimizin yüksek kalite ve düşük maliyet ve her türlü teknik destek beklentilerine cevap vermek...