Other links in this category
 • VATOZ GRUP TEMİZLİK A.Ş.
  VATOZ GRUP TEMİZLİK A.Ş. olarak giriş yapan şirketimiz Kurumsal Temizlik Vatoz Grup iştiraki olup, profesyonel kadrosuyla ve geniş makine parkuruyla her türlü temizlik hizmetine profesyonel çözümler sunar
 • ICP Temizlik ve Peyzaj A.Ş.
  ICP temizlik ve peyzaj, temizlik hizmetinin insan ve cevre sağloığı açısından ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan yönetimimizle bu bilince eğitilen deneyimli kadromuzla yüksek kalitede en ekonomik hi,zmeti sunup çöaüm ortağı olarak yanınızda yer almayı umuyoruz.
 • Beyazgül Temizlik ve Danışmanlık Şirketi
  Ev,büro,inşaat sonrası,villa temizlikleriniz itina ile yapılır.ayrıca evlere t.c vatandaşı yatılı hasta ve bebek bakıcıları temin edilir.evlere gündelikçi bayanlar gönderilir.hastanelere sertifikalı hasta bakıcıları temin edilir.
 • SteamTek Buharla Temizlik Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri
  2012 yılında Global Trimax Dış Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde Hizmet Sektöründe yerini almıştır.
  Amerikan Cristalline Steam ve Global Trimax Dış Tic. Ltd. Şti. Benchmarking yaparak Türkiye’ de SteamTek adı altında ortaklık kurmuşlardır.
  Amerikan Endüstrisinde...
 • EREN KURU TEMİZLEME
  EREN Kuru Temizleme, otel, restaurant, catering, kuaför vb. kuruluşların çarşaf, nevresim, yastık kılıfı, battaniye, yorgan, havlu vb. çamaşırlarını uygun fiyatlarla yıkar, ütüler ve söz verdiği zamanda müşterisine teslim eder