Other links in this category
 • ALTUNSOY YAPI
  FİRMAMIZ ANKARA MERKEZLİ DENEYİMLİ MÜHENDİS KADROSUYLA KABA İNŞAAT ALANINDA TÜRKİYE'NİN HER YERİNDE HİZMET VERMEKTEDİR. HER TÜRLÜ PROJE TİPİ İÇİN; PROJE İNCELENİR VE TEKLİF
  HAZIRLANIR. İŞVERENİNDE KABULÜ İLE SÖZLEŞMEYLE BİRLİKTE İNŞAAT
  ...
 • Namlı Mermer İnşaat San. Tic. Ltd. ŞTi.
  Sektöründe adı kaliteyle özdeşleşen Namlı Mermer, 1956 yılında Mehmet emin Öznamlılar tarafından küçük bir mermer atölyesi olarak kurulmuş olup, günümüzde varlığını İAOSB' deki fabrikasından başarıyla sürdürmektedir.

  Her türlü mermer ve granit...
 • Helikopter Şap Epoksi
  Makina ile yapılan ve aslında helikopter şap olarak anılan şap uygulaması genellikle geniş ve çok amaçlı kullanılan alanlar için uygulanmaktadır. Bu şap uygulamasının ana özelliği homojen, boşluksuz, düz bir beton elde etmektir.
 • Ataç İnşaat
  1962 yılında kurulan inşaat şirketi bugüne kadar TürkiyeCinnah Cad. Ahenk Sokak No:5 06390 Çankaya/Ankaranin bir çok büyük projesinin yapımını gerçekleştirmiştir. Taahhüt ettiği tüm inşaat, tesisat, imalat ve montaj işlerini yüksek teknik standartlarda yapıp teslim ederek...
 • Eta Yapı A.Ş.
  Eta Yapı Anonim Şirketi Alman ve İngiliz kış bahçesi sistemlerinin Tasarım-Üretim-Montaj ve Satış sonrası servis hizmetlerinin verilmesi amacıyla 2003 yılında sektöre öncülük etmiş akademik kariyerli profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur.
  Eta, Almanya ve...