Bu kategorideki diğer linkler
 • Doğusan Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  Doğusan A.Ş. 1974 yılında Erzincan da kurulmustur. Ürün çesitlemesine ağırlık vererek büyüme gösteren ve örnek bir kuruluş olan Doğusan A.S. Erzincan için önemli büyüklükte istihdam ve katma deger yaratmaktadır.

  Doğusan tesislerinde, geniş renk seçenegine...
 • Zirve Karot
  Firmamız ZİRVE KAROT 2000- yılından bu yana, Türkiye genelinde hizmet vermekte olup sektöründe her daim öncü kuruluş olmanın haklı gururu’nu yaşamaktadır.
  İnşaat sektörümüz son yıllarda büyük bir hamle yaparak , çağımız teknolojisiyle entegrasyona...
 • İS-ME İzolasyon Havalandırma Taahhüt San.ve Tic.Ltd.Şti.
  Tüm işlerinde kazançtan önce güven ve takdiri önde tutan İS-ME GRUBU'NUN ilk temelleri, 1960'da İsmet ÇAKAN'ın 17 yaşında Kayhan/Bursa Çarşısında bir soba ve teneke imalat dükkânı açması ile atıldı. İsmet Bey, akşam dükkanı kapattığında çekirdek...
 • Jet Karot beton delme kesme sistemleri
  jet karot konya, konya firması olup türkiye genelınde karotla beton kesme,beton kırma, beton delme alanlarının yanında filiz ekme,ankraj,bina güçlendirme alanlarında hizmet vermektedir.Güçlü kadrosu,geniş makına farkuru,deneyımle elemanlarıyla sizlere en ıyı hizmetı sunmaktadır.
 • Polin Su Parkları ve Havuz Sistemleri a.ş.
  1976 yılında İstanbul'da kurulan Polin, bugün su kaydırakları ve su parklarının tasarım, üretim ve montajında her kıtada gerçekleştirdiği 1500’ü aşkın su parkı projesiyle bir dünya lideridir.

  Polin'in müşteri memnuniyetine, araştırma ve...