Other links in this category
 • Tarım Ve Hayvan Uzmanı Karaçam
  Hayvansal üretim yaygın adıyla Hayvancılık; ürünleri ve güçleri ile insanlara yararlı evcil hayvanların bakımı, beslenmesi, üretimi ve yetiştirilmesini kapsayan tarım kolu.
  Hayvansal üretim, hayvansal üretime yönelik temel bilimler, hayvan yetiştirme, hayvan besleme,...
 • Myvet Sulama Sistemleri Ltd. Şti.
  MYVET Tarım Sulama Sistemleri Ltd.Şti 11 yılı aşkın süredir alanında uzman dünya lideri firmaların İç Anadolu distribütörlüğünü yapmakta ve teknolojinin ulaştığı son noktayı İç Anadolu çiftçimizle buluşturmaktadır.

  “Doğru marka, doğru proje, doğru...
 • Pioneer Tohumculuk A.Ş
  Pioneer Overseas Corporation Araştirma grubunun Mayis 1985 yilinda Türkiye’de faaliyete başlamasinin ardindan Nisan 1986 yilinda Pioneer Tohumculuk A.Ş ismi ile İstanbul merkez ofiste Türk Çiftçisine daha fazla kazandirma prensibiyle faaliyetine başlamiştir.

  ...
 • Mysilo Tahıl Depolama Sistemleri
  Mysilo, 2000 yılında tahıl depolama ve taşıyıcı ekipmanlar üretmek üzere SF Grup bünyesinde elde edilen 40 yıllık sektörel üretim tecrübesiyle kurulmuş ve kuruluş döneminden günümüze kadar geçen zaman içerisinde 5 kıtada 60’dan fazla ülkede, 1500’ü aşkın...
 • Öztekinler Tarım Makina Sanayi
  Tarım makinaları imalatı yapan firmamız 1975 yılında kuruldu. ÖZTEKİNLER tarım makina üretimine römork ve hasat makinaları ile başlamış ve imalatlarıyla bi hayli yol katederek çiftçimizin görüşünü daima ön planda tutarak günden güne kendini yenileyerek geniş servis ve...