Other links in this category
 • Öztekinler Tarım Makina Sanayi
  Tarım makinaları imalatı yapan firmamız 1975 yılında kuruldu. ÖZTEKİNLER tarım makina üretimine römork ve hasat makinaları ile başlamış ve imalatlarıyla bi hayli yol katederek çiftçimizin görüşünü daima ön planda tutarak günden güne kendini yenileyerek geniş servis ve...
 • Ay-Yem Tarım Gıda San. ve Tic. A.Ş.
  1985 yılında Denizli ‘ye bağlı Acıpayam İlçesi Aligöz Mevkii` nde üretime başlayan Ayyem, önceliğini kalitesine vererek kapasitesini sürekli olarak artırmıştır.

  Kuruluş misyonu itibarıyla, insan sağlığını tehdit eden katkılardan uzak, doğal ve...
 • Akıncılar Tarım Ürünleri Ticareti
  Akıncılar Tarım Ürünleri Ticareti, 2010 yılında Balıkesir’in tanınmış ve sevilen esnaflarından Hüsamettin Akıncı tarafından Denizli’nin Çivril ilçesinde kurulmuş olup 2 seneden beri dürüst ve adil ticaret anlayışını kendine misyon edinmiştir.

  Yılın...
 • İlpaş İlaç Tohum Fidan Üretim ve Pazarlama AŞ
  1979 yılında İLPA adı altında kurularak, tohum-fidan-ilaç alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır. 1983 yılında Türkiye'de en fazla fidan üreten ve pazarlayan bir kuruluş olarak Libya ve Suriye gibi dış ülkelere elma-armut fidan satışını gerçekleştirmiştir.
 • DGD Hayvancılık Yatırım Danışmanlığı
  DGD Hayvancılık ve Yatırım Danışmanlığı, Süt ve Besi Sığırı Çiftlikleri Planlama, Projelendirme ve Fizibilitelendirme konusunda girişimcilere Türkiyede bir ilk olarak danışmanlık hizmeti veriyor. Firmamız deneyimli kadrosuyla Zooteknist ve Veteriner Hekim çerçevesinde...