Kayıtlı Kullanıcı İncelemesi

Kayıtlı kullanıcı puan ortalaması 1.00 1.00 (5 üzerinden)

Number of review: 1

 • Değerlendiren m duman / 14-Jan-2011

  hakımız verilmiyor

  +ben bu firmada çalışmaktayım şalışanlar arasında eşitlik yok diğer habaş da ikramiye var ankara da niye yok yönetim den biz hakkımızı istiyoruz yoksa gıreve varız

Other links in this category
 • Katircioglu Metal San. Tic. Ltd.Sti
  1960’lı yıllarda mütevazi bir aile şirketi olarak kurulan firmamız 50 yıla yakın tecrübesi ile Katırcıoğlu Demir Çelik olarak ticari hayatına Kayseri ve Gebze’de kurulu tesislerinde devam etmektedir.

  Tesisleşme ve ihtisaslaşma süreçlerinin hızlandığı,...
 • Hüner is Paslanmaz
  METAL AHŞAP MOBİLYA AKSESUAR SAN. LTD. ŞTi 2000 yılında girdik. size en iyi hizmet veren firmalar arasında referans müşteri otansiyeli en fazla olan firma durumundayız.
 • Can Alüminyum San.Ve Tic A.Ş
  İstikrarlı bir gelişim ivmesi içerisinde uygulayacağımız insan kaynakları politikaları ile toplumsal huzura destek veren bir çalışma ortamı ve çalışan kitlesi ortaya çıkarmak.
 • Erikoğlu Emaye Bakır Tel San. A.Ş.
  2000‘li yılların modern Erikoğlu Grubunun temelleri, 1937 yılında iş hayatına Denizli Kaleiçi Bakırcılar Çarşısında dövmecilik yaparak başlayan sanayi duayenimiz Ahmet Nuri Erikoğlu tarafından atıldı.

  O yıllarda yalnız çekiç ve birkaç aletle teknoloji...
 • Yeşilyurt Demir Çekme San. ve Tic. Ltd. Şti.
  Bir aile grubunun en büyük şirketi olan Yeşilyurt Demir 1980 yılında Karabük te kurulan 100000 tonluk üretim yapılan haddehane ile gelişmeye başlar. Daha sonra Samsunda yılda 420 bin ton üretimi yapılan ikinci çubuk haddeleme işletmesi kurulur.