Kayıtlı kullanıcı yorumu

Kayıtlı kullanıcı oylama averajı: 1.00 1.00 (5 üzerinden)

Yorum sayısı: 1

 • Review by m duman (date: 14-Jan-2011)

  +ben bu firmada çalışmaktayım şalışanlar arasında eşitlik yok diğer habaş da ikramiye var ankara da niye yok yönetim den biz hakkımızı istiyoruz yoksa gıreve varız

  hakımız verilmiyor

Bu kategorideki diğer linkler
 • Alçelik Çelik Yapı İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
  Alçelik PVC kapı ve pencereleri gücüyle ve modern teknolojisyle destekliyor, metal profillerinde bir marka olmanın gururunu yaşıyor.

  Alçelik İnşaat, otomotiv, elektrik, mobilya, kapı kasası, kepenk ve raf sistemleri gibi sektörlerin ihtiyacı olan, özel tasarım...
 • Componenta Dökümcülük Tic. San. A.Ş.
  Componenta uluslararası operasyonları olan metal sektöründe bir firmadır. Grup, döküm, işlenmiş, yüzey işlemleri, montaja hazır parçalar üretmekte olup müşterilerine toplam çözümler sunmaktadır.

  Grubun müşterileri ağır kamyon ve otomotiv, off-road, makine...
 • Fay Makina Kalıp Metal Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti.
  2010 yılında kurulmuş olan firmamız endüstriyel metal ve plastik malzemelerin satışı konusunda deneyimli satış ve hizmet personeli çözümcü kişiliği talaşlı imalat ve dökümhanesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.
  Gerek yerli gerekse ithal malzemeler...
 • ALCAST METAL Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  Firmamız 2005 yılında, Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nde Alüminyum ve Zamak enjeksiyon ve kokil döküm konusunda faaliyete geçmiştir.

  Dünya'da hemen hemen her sektöre girebilen ve olumlu özellikleri sayesinde bu sektörlerde değişilmez bir yer alan alüminyum...
 • Tubest Baca Sistemleri San ve Tic Ltd Şti
  İTALYAN, FRANSIZ, TÜRK ORTAKLI YAPIYA SAHİP OLAN TUBEST BACA 316L KALİTE PASLANMAZ ÇELİK DOĞALGAZ BACA SİSTEMLERİNİN İTALYA VE FRANSA DAN İTHALATINI YAPAN DİSTİRBÜTÖR FİRMADIR.
  AMACIMIZ DOĞALGAZ SEKTÖRÜNDE DOĞRU KALİTEDEKİ ÜRÜNÜMÜZÜ DOĞRU ŞEKİLDE...