Bu kategorideki diğer linkler
 • Merinos Mobilya Tekstil San. ve Tic. A.Ş.
  Üretim faaliyetlerine 1970 yılında 2 adet kilim dokuma tezgahı ile başlayan Erdemoğlu ailesi 1990 yılında Erdemoğlu Halı San. ve Tic. AŞ.'yi kurmuş, 1998 yılında ise bu şirket isim değişikliği yaparak Merinos Halı San. ve Tic. AŞ. adını almıştır.

  ...
 • Vipa Serhat Yatak Yorgan ve Oturma Grupları San.Tic.A.Ş.
  Serhat Mobilya 1930 yılında genel ticari firma statüsünü kurmuş ve 1960'lı yılların sonunda üretim faaliyetleri start almıştır. Ve mobilya sektöründe lider üreticiler arasında yerini almıştır. 40 yılı aşkın süredir kaliteyi üretmeyi, başarılı pazarlama...
 • Alpella Yatak Kanape Oturma Grupları A.Ş.
  ALPELLA A.Ş. Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 1997 Yılının 8.ayında 8000 m2 brüt alanın 4500 m2 sinde yatak, kanepe ve oturma grubu üretimine başlamıştır.

  Şirketimiz 45 çalışanı ile üretim parkurunun % 90’ nını tamamlamış olup, yetişmiş kalifiye...
 • Demonte Ofis Mobilyaları
  Ofis mobilyaları sektöründe hizmet vermekte olan Demonte Ofis olarak, olabildiğince her insanın satın alabileceği kadar uygun fiyatlarla güzel ve şık tasarımlı yüzlerce ofis mobilyasını sizlere sunmaktır. Böylece yüksek masraflardan kaçınmış olur ve fazla para harcamamış...
 • Ankara Plywood Ahşap Yapı ve Malzemeleri
  Ankara Plywood Orman Ürünleri 1992 yılında Ankara Sitelerde ticaret hayatına başlamıştır. Firmamız orman endüstrisinde, inşaat sektöründe ve yapı malzemelerinde faaliyet göstermektedir.
  Şirketimiz sürekli kendini yenilemeyi ve gelişmeye açık olmayı hedef almıştır.