Other links in this category
 • Bak Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
  İnsan Kaynakları

  Bakioğlu Holding bulunduğu her sektörde "dünya standartlarında" insan kaynakları yönetim anlayışını benimsemiş, herkesin üyesi olmak isteyeceği ve üyesi olmaktan gurur duyacağı örnek bir Topluluk olmaya çalışmaktadır.

  ...
 • Bak Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
  Türkiye’nin önde gelen lider fleksibıl ambalaj üreticisi olan Bak Ambalaj, güçlü sermaye yapısı, tecrübeli ve dinamik çalışanları, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi uygulamaları ile 1973'den bu yana gıda sektörünün önde gelen firmalarına hizmet vermektedir....
 • Süper Film Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
  Çevresine, çalışanlarına ve müşterilerine olan saygısından ödün vermeden yeni ve karlı ürünlerle fayda sağlamayı ve yüksek verimli bir dünya firması olmayı kendine vizyon olarak seçen Süper Film Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. bir SANKO kuruluşudur.

  1993...
 • Pilenpak Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.
  Pilenpak 1988 de manisa organize sanayi kurulmuştur.15000 m arsa üzerinde insa edilmiş 7500 m kapalı alanda calısmalarını sürdürmektedir.
 • Huhtamaki İstanbul Ambalaj San. A.Ş.
  1920 yılında çeşitli faaliyet alanlarında iş hayatına başlayan Huhtamaki OYJ,1960'lardan itibaren tüketici ambalajına odaklandıktan sonra bugün dünyada rijid ambalaj sektöründe değişik sektörler için üretim yapma anlamında lider konumundadır.

  5 kıtaya...