Other links in this category
 • Bosal Mimaysan Metal İşleme San. A.Ş.
  1965 : Firma Kartal, İstanbul‘da Mimas Ltd. Şti. olarak Metal ve çelik eşya imalatı için kuruldu.

  1970 : Türkiye’ nin ilk otomobili olan Otosan Anadol imalatının başlaması ile birlikte Otomotiv sektörüne çalışılmaya başlandı.

  1980 :...
 • PASLANMAZ CİVATA KROMAR
  Kromar Civata ve Hırdavat San.ve Tic.Ltd.Şti. 30 yılı aşan toptan ve perakende satışları,ayrıca özel üretimleri süresince sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile şimdide e-ticaret sitesinde paylaşmanın,sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet edebilmenin...
 • Doğan Metal Kaplama
  Nikel krom kaplama sektöründe 1981 yılından bu yana faaliyet gösteren Doğan Metal Kaplama, metal kaplama alanında ihtiyaç duyulan tüm kimyasalların yanı sıra, sürekli yenilik yaparak müşterilerine hizmet veriyor.
 • Atılım Metal Kauçuk San.ve Tic. Ltd. Şti.
  Atılım Metal Kauçuk Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1992 yılında İzmir’de kurulmuştur. İş yaşantısına kauçuk kaplı merdane ve sanayi tipi silindir üretimi ile başlayan Atılım Metal Kauçuk Sanayi, müşterilerinden gelen talepler ve değişen piyasa koşullarını takiben , her...
 • Habaş Sınai ve Tıbbi Gazlar İstihsal Endüstrisi A.Ş.
  1956 : Hamdi Başaran tarafından "Hamdi Başaran Topkapı Oksijen Fabrikası" İstanbul / Topkapı’ da kuruldu. Oksijen gaz olarak üretilmeye başlandı.
  1964 : Şirketin ünvanı Habaş Sınai ve Tıbbi Gazlar İstihsal Endüstrisi A.Ş. olarak değişti.
  * 1967 : O yıla...