Other links in this category
 • Aluç Ahşap Yapı ve Yapı Malzemeleri A.Ş.
  Ankara Plywood Orman Ürünleri 1992 yılında Ankara Sitelerde ticaret hayatına başlamıştır. Firmamız orman endüstrisinde, inşaat sektöründe ve yapı malzemelerinde faaliyet göstermektedir.
  Şirketimiz sürekli kendini yenilemeyi ve gelişmeye açık olmayı hedef almıştır.
 • ŞENPA ORMAN ÜRÜNLERİ VE YAPI MARKET
  1999 yılından beri mobilya aksesuarları ve orman ürünleri alanında toptan ve perakende satış hizmeti veren ŞENPA ORMAN ÜRÜNLERİ VE YAPI MARKET ürün yelpazesini daha da genişleterek dünya markaları ile birlikte yeni satış mağazasında siz değerleri müşterilerine hizmet...
 • Ve-Ge Kağıt
  70 yıl önce Vedat GENÇTÜRK tarafından temeli atılan firmamız 1973 yılında bugünkü ismini almıştır.Kurulduğu günden bugüne Avrupa ile temaslar her zaman ön planda tutulmuş yenilikler doğru zamanda Ve-ge de uygulanmıştır .

  1930’lar da fotoğraf film tabı...
 • Tever Ağaç San. ve Tic. İşletmeleri A.Ş.
  TEVER A.Ş. 1970 yılında içinde bulunduğu Yonga Levha sektöründe kurulan ilk dört firmadan birisidir. İnşaat ve kereste alanında faaliyet gösteren TEVER, KAHRAMAN, KUROĞLU, DALOĞLU, BALIKÇIOĞLU Aile Grupları tarafından kurulmuş olan şirketimiz, kurulduğu günden bugüne,...
 • Roma Plastik San. ve Tic. A.Ş
  Roma Plastik Ticaret A.Ş. 1996 yılında kurulmuş, ülkemizde PVC/ABS ve MELAMİN kenarbandı üretimi alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük üretim tesisidir.
  2000 yılı başında Gebzedeki fabrikaya geçiş yapan şirketimizde altyapı olarak SAP bilgisayar sistemi...