Other links in this category
 • Zenta Mühendislik VRF Klima Sistemleri
  Uzman kadromuzla kaliteden ödün vermeden VRF klima sistemleri, VRF klima arıza, havalandırma, yangın tesisatı ve otomasyon sistemleri konusunda teknolojik gelişmeleri takip ederek, yüksek kalite ve verimlilikte hizmet vermekteyiz.
 • KOÇ YALITIM VE İZOLASYON
  Firmamız türkiye genelinde ısı ve su yalıtımı olan sprey poliüretan köpük uygulamaları yapmaktadır. Koç Yalıtım ve İzolasyon Merkezi Ankara ve Türkiye genelinde sprey poli üretan köpük uygulama hizmetini son teknoloji makineler ve uzman profesyonel ekiplerimiz ile...
 • Friterm Termik Cihazlar San. ve Tic. A.Ş.
  FRITERM A.Ş. 1979 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ticari soğutma, endüstriyel soğutma ve klima sektöründe projelendirme, imalat, taahhüt ve satış işleri yaparak tecrübe ve bilgi birikimi oluşturmuştur.

  Süreç içinde geniş yelpazedeki faaliyet alanını...
 • TERMOKON ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA HAVALANDIRMA TAAHHÜT SAN. ve TİC. LTD
  Vizyonu: Yerli sermaye ve üretim gücüyle dünyaya açılan bir pencere olmak olan TERMOKON, var gücüyle çalışmakta ve
  ülkemizin geleceğine, çocuklarımızın hayallerine açılan pencerelerden biri olmaya gayret ederek yoluna devam etmektedir.
  Saygılarımızla,
 • Kaysu Dayanikli Tuketim Mallari San.Tic.Ltd.Sti
  Kaysu Dayanikli Tuketim Mallari San.Tic.Ltd.Sti, Dayanikli Tuketim Mallari,Otel ve Hastane ekipmanlari ,sogutma teknolojileri,kucuk ev aletleri,bilis ve elektronik urunler ,distribitorlugu ve ihracati uzerine faaliyet gostermektedir.