Other links in this category
 • Mestaş Metal Ind. and Trade Inc. Co.
  Mestaş Metal End. San. ve Tic. A.Ş. 1973'ten beri Kayseri'de faaliyet göstermekte olup mini fırınlardan elektrikli quartz sobalara, gazlı ocaklardan barbeküye kadar geniş bir üretim ağına sahip lider bir firmadır.

  "Klass" markası altında 20.000 m2...
 • Kalmaksan Kalıp Mak.San.Tic.Ltd.Şti.
  Kalmaksan 1988 yılında kurulmuştur. ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ bölgesindeki 5600m2 - 2200m2'lik kapalı alana sahip yeni fabrikasına 2003 yılında taşınmış faaliyetine devam etmektedir.

  Yüksek kalite anlayışını benimseyerek yurt içi ve yurt dışı...
 • AYATA METAL END. BORU PROFİL ve HADDECİLİK SAN. ve TİC. AŞ.
  İşletmemiz 1984 yılında Ayata Ticaret adı altında Boru ve Profil satışına başlamış ve 1998 yılında bu sektörde üretime girmek amacı ile Ayata Metal End. Boru profil ve Haddecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı altında bir şirket kurmuştur .

  1995 ve 2000 yılları...
 • Hurda demiri alımı
  Her türlü hurda demri meden sarı bakır alininyum ve bütün hurdalarınız adresinizden alınır 0532 503 2352 pendik istanbul
 • Taş Kumlama ve Metalurji Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.
  Fason kumlama, fason vibrasyon, yüzey işlem, kumlama makinası sarf malzemeleri, kumlama makinası yedek parçaları, kumlama makinası teknik servis ve bakım hizmetleri, alüminyum oksit, cam küre, toz filtresi, çelik grit, paslanmaz bilye, vibrasyon sarf malzemeleri satışı.