Other links in this category
 • Bilgi Makina Sanayi Bilmak Teleferik Tuğla Kiremit Sistemleri
  teleferik,teleferik imalatı,sanayi teleferiği,sanayi teleferik sistemi,bilgi makina,tavukçuluk kesimhane teleferiği,konfeksiyon teleferiği,kuru temizleme teleferiği,üretim bantları,filitre press,sarap ve sirke fabrikaları,pekmez presi,mermek yikama unitesi,tuğla fabrikası...
 • ASAŞ Alüminyum San. ve Tic. A.Ş.
  asaş aleminyum 6000 ton ile aleminyum profil üretim kapasitesine sahip 2750 tonluk ekstrüzyon pres hattını devreye alarak gebze tesislerinde 13.000 m2 lik alanla faaliyete başlamıştır.
 • Akım Metal San. ve Tic. A.Ş.
  35 yılı aşkın işleme tecrübesine sahip Akım Metal, Tuzla–İstanbul’daki işletmesinde beyaz eşya, otomotiv ve endüstriyel motor sektörlerine metal işleme ve metal enjeksiyon ile parça imalatı yapmaktadır.

  Müşteri odaklı çalışan firmamızda, kalite, maliyet...
 • Şahinler Metal San. ve Tic. A.Ş.
  Şahinler Metal, geri dönüşümlü hurda ve diğer malzemelerden ikincil alüminyum üreten, ülkemizin lider bölgemizin ise en önemli üreticilerindendir. Ankara ve yeni hizmete giren İstanbul fabrikasında 142,000 m2 lik işletme alanında toplam 92,000 ton/yıl alüminyum külçe,...
 • Devecioğlu Metal Mad. Eşya ve Day.Tuk. Mal.San.Tic.A.Ş.
  25 Yıl önce ticaret hayatına başlayan Devecioğlu 1985 yılında imalata başlamış ve 1996 yılından beri DEVECİOĞLU METAL MADENİ EŞYA VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. A. Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

  6500 m2 kapalı alanda üretim yapan firmamızın...