Bu kategorideki diğer linkler
 • Zirve Karot
  Firmamız ZİRVE KAROT 2000- yılından bu yana, Türkiye genelinde hizmet vermekte olup sektöründe her daim öncü kuruluş olmanın haklı gururu’nu yaşamaktadır.
  İnşaat sektörümüz son yıllarda büyük bir hamle yaparak , çağımız teknolojisiyle entegrasyona...
 • Terbay İnş. Mim. Müh. Tic. Ltd. Şti.
  1974 yılında kurulan şirketimiz, tecrübeli kadrosu, ucuz ve süratli çalışma temposu ile faaliyetlerini yurdumuzun birçok bölgesindeki şantiyelerinde sürdürmektedir. Çelik konstrüksiyon yapılarla başlayan çalışmalarımız bizi; her türlü yapıda bilhassa sinai yapılarda,...
 • Delta Mermer Doğal Taş Market
  İstanbul Çekmeköyde`de her türlü doğal taş, patlatma mermer, patlatma taş, patlatma traverten, döşemelik mermer, mutfak tezgahı, bahçe ve duvar kaplama taşı, lavabo gibi ürünleri bulabileceğiniz bir firma.

  Delta Mermer, merkezi Afyon Organize Sanayi Bölgesinde...
 • Spreyman Sprey Poliüretan Köpük Firması
  KURUMSAL

  Spreyman, ısı yalıtımında son teknoloji sprey poliüretan satış&uygulama sektöründe; her zaman ilkeli, dürüst ve kaliteli çalışma anlayışı ile birlikte teknolojik yenilikleri de kullanan, öncü bir firma olarak yerini almıştır. 1997 yılında sağlam...
 • Zeki İnşaat Yapı Dekorasyon
  Zekiler Yapı; 1990 yılında inşaat ve yapı malzemeleri toptan, perakende satış hizmeti vererek yapı sektöründe faaliyetlerine başlamıştır ve her geçen gün kendini geliştirmekte kurumsal marka olmak yolunda ilerlemiştir.
  Merkez İstanbul ümraniye’de showroom ve toptan...