Other links in this category
 • Kalmaksan Kalıp Mak.San.Tic.Ltd.Şti.
  Kalmaksan 1988 yılında kurulmuştur. ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ bölgesindeki 5600m2 - 2200m2'lik kapalı alana sahip yeni fabrikasına 2003 yılında taşınmış faaliyetine devam etmektedir.

  Yüksek kalite anlayışını benimseyerek yurt içi ve yurt dışı...
 • ÖZCAN METAL KAPLAMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
  Firmamız 1989 yılında kurulmuş olup; saplama çeşitleri, baza kulpları, plastik teker ve maşaları, metal bağlantı elemanları, galvaniz ve nikel kaplama alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu yıldan günümüze kadar zaman içerisinde ürünlerimizin üretiminde üstün kalite...
 • Tubest Baca Sistemleri San ve Tic Ltd Şti
  İTALYAN, FRANSIZ, TÜRK ORTAKLI YAPIYA SAHİP OLAN TUBEST BACA 316L KALİTE PASLANMAZ ÇELİK DOĞALGAZ BACA SİSTEMLERİNİN İTALYA VE FRANSA DAN İTHALATINI YAPAN DİSTİRBÜTÖR FİRMADIR.
  AMACIMIZ DOĞALGAZ SEKTÖRÜNDE DOĞRU KALİTEDEKİ ÜRÜNÜMÜZÜ DOĞRU ŞEKİLDE...
 • Ulus Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.
  Ulus Metal 1958 yılında gaz ocakları ve benzeri ürünlerin imalatı ve satışı için kurulmuş olup, 2007 yılında taşındığımız 8000 m² kapalı alana sahip yeni tesisimizde Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde gün geçtikçe artan makine ve iş hacmi ile sac pres sektöründe...
 • Ensar Metal San. Ltd. Şti.
  Firmamız 1997 yılında Alm. Pres döküm parçalarına yüzey ve talaşlı imalat yapma amacıyla Sn. Kemal Bektaş Bey'in desteğiyle kurulmuştur.

  2002 yılında paslanmaz çelik ürünleri ve otomat ürünleri yaparakta ihracaat yapmaya başlamıştır.

  ...