Bu kategorideki diğer linkler
 • Neumo Mühendislik ve Paslanmaz
  Neumo; 1947 yılında Almanya’da gıda, içecek, ilaç ve kimya endüstrilerinde ihtiyaç duyulan paslanmaz çelik boru, boru elemanları, bağlantı elemanları, akış kontrol ekipmanları üretimi ve temini amacıyla kurulmuştur.
  Avrupa’da bu amaca yönelik çalışan en büyük ve...
 • KORÇİM METAL Otomotiv Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  Firmamız 1983 yılında Remzi KORUK tarafından kurulmuş olup;1998 yılına kadar KORÇİM ÇELİK KONSTRÜKİYON ve METAL SAN.adı altında çalışmalarına devam etmiştir.

  1998 yılında şirketleşen firmamız 1998 yılından bu yana TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI...
 • Componenta Dökümcülük Tic. San. A.Ş.
  Componenta uluslararası operasyonları olan metal sektöründe bir firmadır. Grup, döküm, işlenmiş, yüzey işlemleri, montaja hazır parçalar üretmekte olup müşterilerine toplam çözümler sunmaktadır.

  Grubun müşterileri ağır kamyon ve otomotiv, off-road, makine...
 • Devecioğlu Metal Mad. Eşya ve Day.Tuk. Mal.San.Tic.A.Ş.
  25 Yıl önce ticaret hayatına başlayan Devecioğlu 1985 yılında imalata başlamış ve 1996 yılından beri DEVECİOĞLU METAL MADENİ EŞYA VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. A. Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

  6500 m2 kapalı alanda üretim yapan firmamızın...
 • Messi mobilya
  Toptan ve perakende olarak sunmuş olduğu modellerin yanı sıra özel üretim imkanına da sahip bulunan MESSİ KOLTUK, her türlü mekana yönelik çalışmalarıyla ve ayrıca özel tasarım ve ölçü taleplerine de cevap verebilme kabiliyetiyle, kaliteden asla vazgeçmeyen, zamanın...