Bu kategorideki diğer linkler
 • Cengiz Makina San. ve Tic. A.Ş.
  Yüksek kalite ve hassasiyete sahip ürünleri ile tanınan ve metal işleme sektörünün lider firmalarından olan CENGİZ MAKİNA 1981 yılında, İstanbul’da, F.Cengiz Başokutan tarafından kurulmuştur. Talaşlı imalat sektöründe, ürettiği kaliteli ve hassas ürünler ile aranılan...
 • Susran Metal ve Ağaç İşleme San. Tic. A.Ş.
  Efor Çelik Kapı, Sursan Metal ve Ağaç İşleri San.ve Tic. A.Ş.nin bir markasıdır. Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 3.500 m2 kapalı alanda imalat yapan ve yıllık 18.000 adet çelik kapı üretim kapasitesine sahip bir firmadır.

  Modern ve dinamik yapısı ile...
 • MEKSAN Metal İşleme Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  Meksan A.Ş, 1983 yılında Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur. Ticari bir şirket olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
 • EZİNÇ METAL SAN. TİC. A.Ş.
  Solar energy, mostly preferred with respect to not harming nature and accepted as most developed technologies of today are submitted to thousands of national and international users service with Ezinç products.
  Ezinç solar products, immediately, easily and most economically resolving...
 • Eti Gümüş A.Ş.
  ETİ GÜMÜŞ A.Ş. ELAZIĞ MADEN İŞLETMESİ
  Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün özelleştirme programı çerçevesinde 2007 yılında Yıldızlar SSS Holding bünyesine katılmıştır. Tesis, 2008 - 2009 yıllarında 70 milyon USD tutarında yatırım yapılarak...