Bu kategorideki diğer linkler
 • ARABOĞLU Metal İmalat
  ARABOĞLU Metal 1985 yılında çalışma hayatına başlamış, 2006 yılından itibaren ARABOĞLU Metal İmalat, İnşaat, Turizm San. Tic. Ltd. Şti. adıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

  1996-2006 Yılları arasında BAYMAK A.Ş. bünyesinde üretimlerini gerçekleştiren...
 • Katircioglu Metal San. Tic. Ltd.Sti
  1960’lı yıllarda mütevazi bir aile şirketi olarak kurulan firmamız 50 yıla yakın tecrübesi ile Katırcıoğlu Demir Çelik olarak ticari hayatına Kayseri ve Gebze’de kurulu tesislerinde devam etmektedir.

  Tesisleşme ve ihtisaslaşma süreçlerinin hızlandığı,...
 • Soylu Döküm Sanayi Ltd.Şti.
  Soylu Döküm 1969 yılında kurulmuş,1980 yılında Konya 1.organize sanayinde 2.000 m2 lik kendi fabrikasını kurarak kapasitesini yükseltmiştir.2007 yılında Konya 3.organize sanayinde 20.000 m2 lik açık alan,4.500 m2 lik kapalı olmak üzere 2.fabrika yaptırarak kapasitesini tek...
 • Çoban Metal Ltd. Şti.
  Firmamız faaliyete geçtiği günden itibaren pazar payını arttırmayı hedeflemektedir. Çoban Metal için; sunulan ürün ve hizmetlerde müşterilerinin güveni esastır.

  Gemi inşa imalat ve montaj
  Çelik konstrüksiyon imalat ve montaj
  Makine imalat ve...
 • BELLİ OTOMOTİV LASTİK DEMİR-ÇELİK İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
  1993’DEN GÜNÜMÜZE ŞİRKETİMİZ KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE MÜŞTERİ ODAKLI HAREKET EDEN, MALZEME TEDARİKİNDE KALİTE, SÜREKLİLİK, HIZ VE GÜVEN PRENSİBİNE GÖRE İSKENDERUN BELLİ ŞHOWROOM-SERVİS-BÜRO PAYAS BELLİ CENTER-SERVİS-BÜRO OLARAK İKİ AYRI NOKTADA...