Bu kategorideki diğer linkler
 • Universal Engraving Uluslarası Gravür A.Ş.
  06.03.1996 tarihinde tekstil sektöründe fason gravür yapmak üzere kurulmuştur. 2006 yılından itibaren itibaren yaptığı yeni yatırımlarla ambalaj baskı sektörüne de fason gravür yapmaktadır.
 • Ulus Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.
  Ulus Metal 1958 yılında gaz ocakları ve benzeri ürünlerin imalatı ve satışı için kurulmuş olup, 2007 yılında taşındığımız 8000 m² kapalı alana sahip yeni tesisimizde Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde gün geçtikçe artan makine ve iş hacmi ile sac pres sektöründe...
 • Susran Metal ve Ağaç İşleme San. Tic. A.Ş.
  Efor Çelik Kapı, Sursan Metal ve Ağaç İşleri San.ve Tic. A.Ş.nin bir markasıdır. Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 3.500 m2 kapalı alanda imalat yapan ve yıllık 18.000 adet çelik kapı üretim kapasitesine sahip bir firmadır.

  Modern ve dinamik yapısı ile...
 • Katircioglu Metal San. Tic. Ltd.Sti
  1960’lı yıllarda mütevazi bir aile şirketi olarak kurulan firmamız 50 yıla yakın tecrübesi ile Katırcıoğlu Demir Çelik olarak ticari hayatına Kayseri ve Gebze’de kurulu tesislerinde devam etmektedir.

  Tesisleşme ve ihtisaslaşma süreçlerinin hızlandığı,...
 • Kroma Baskı Öncesi Hazırlık Sistemleri San. Tic. A.Ş.
  Firma 2000 yılında klişe üretimiyle faaliyete başladı. Baskı sektöründe deneyimli kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile ürün yelpazesini her geçen yıl geliştiren  Kroma,  2003 yılında rotogravür silindir sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Kendi tesislerinde  çelik...