Bu kategorideki diğer linkler
 • TARMAŞ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
  ARMAŞ A.Ş. 1998 yılında içme suyu ve tarımsal sulama sistemleri için vana üretmek amacıyla kurulmuştur. Dünya kalitesinde ürettiği DOROT ve ARMAŞ marka vanalarıyla kısa sürede sektöründe önde gelen kuruluşlardan biri olmuştur.

  Bugün ürettiğimiz Sürgülü...
 • SGN Kimya Makine İm. Tur. Tem. Atık Bert. Hiz. ve San. Tic. Ltd. Şti.
  SGN Kimya, Bursada hijyen kimyasalları üretimi ve endüstriyel temizlik hizmetleri veren bir şirket olarak 2004 yılında faaliyete başlamıştır.
  SGN BURSA FABRİKASI
  2007 yılında NOSAB’da elektrostatik toz boya ve teknik temizleme konularında faaliyet göstermeye...
 • Emas Makina San. A.Ş.
  Elginkan Şirketler Topluluğu'nun ısıtma ve beyaz eşya sektöründe önemli kuruluşlarından biri olan Emas Makina Sanayi A.Ş., ECA ve EMAS markalı ısı ve beyaz eşya ürünlerinin satış ve pazarlaması ile bu ürünlerden önemli bir kısmının üretimini yapmaktadır.
  ...
 • Ertek Yapı ve Makina End. Ekip. San. Tic. Ltd. Şti.
  12. hizmet yılını dolduran Ertek Ltd. Şti. Atıksu Arıtma Ekipmanları ( Roots tipi Blover, Santrifüj Blover, Dozaj pompaları, Atıksu pompaları, Otomatik Kontrol sistemleri, ve Difizörler ) Yüzme Havuzu Ekipmanları ve kimyasalları konusunda faaliyet göstermektedir.
 • Maxis LTD.ŞTİ. Halı Yıkama Ve Oto Yıkama Makinaları
  MAXİ S Kalite anlayışını hem yönetim hem de üretimde benimseyen, sunduğu MAXİ S ürünleriyle ve sektörde geldiği nokta itibari ile bunu ispatlamıştır. Müşteri odaklı yönetim stratejileri sonucu maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak için Türkiye genelinde yetkili servisi...