Bu kategorideki diğer linkler
 • Erol Makina Yedek Parça İmalat Sanayi Ltd. Şti.
  1996 yılı Haziran ayında kurulan EROL Makina faliyet göstermeye başladığı tarihten itibaren talaşlı imalat ve yedek parça işleri yaparak birçok firmanın tedarikçisi konumuna gelmiştir. Kurulduğu tarihten itibaren müşteri menuniyeti ilkesinden hiçbir şekilde ödün vermeyen...
 • Cansa Makina Boru Bükme Makinelerı İmalatı
  Boru bükme makinalarının üretimine, 1979’ da manuel boru bükme makinaları ile başlamış olan firmamız, günümüzde de yarı otomatik, otomatik (CNC kontrollü - Rolling sistemli) boru ve profil bükme makinaları ile üretimine devam etmektedir.
  İmalata başladığımız...
 • Çapar Makine San ve Tic.Ltd.Şti
  1980 yılında küçük bir atölyede 5 adet işçiyle üretime başlayan firma, kalite, üretim kapasitesi ve personel sayısını her yıl artırarak, Türkiye'de süt sağım makinaları ve yem kırma makinaları sektöründe ilk sırada yer almıştır.

  1986 yılında...
 • Redomak Mühendislik ve Mekatronik Ltd.
  Değişen teknoloji ve bilimin ışığında, sürekli sürekli kendini yenileme anlayışı çerçevesinde, 2002 yılından beri gelen tecrübesini, geniş ürün yelpazesi ile buluşturan Redomak Mühendislik son kullanıcı ve imalatçı firmalara çözüm ortağı olarak hizmet etmektedir.
 • Met-İnoks Paslanmaz Metal Makine İmalatı
  Firmamız İzmir'de, zengin makine parkımız ve deneyimli personelimizle, paslanmaz çelik ve çelikten mamul Makina Kazan, Tank ve Ekipmanlar üretmektedir. Üretimlerimiz projeli veya ihtiyaca göre özel olarak yapılmaktadır.
  Üretimlerimizdeki prensibimiz, kalite, temrin, uygun fiat...