Other links in this category
 • GENEL HİDROLİK PNÖMATİK
  Firmamız 24 saat acil çözümler üreterek hidrolik, pnömatik ekipmanları 1000m2 Gebze mağazamızda stoktan teslim eder. Hizmetlerimizi ve ürünlerimize web sayfamızdan ulaşmanız dileği ile tüm firmalara çalışmalarında başarılar dileriz
 • Tempa Yazılım Dış Ticaret Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti.
  Tartımlı otomatik sıvı yağ dolum makinası imalatı yapmaktayız. Makinalarımız yüksek kapasitede ve yüksek hassasiyette 3-30 kg arasında bir dolum kapasitesi ile dolum yapmaktadır. Daha detaylı bilgi ve katalog talebi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Akdaş Döküm San. ve Tic. A.Ş.
  1982 - Akdaş 500 ton/yıl kapasite ile kiralık bir tesiste üretime başladı.

  1987 – Akdaş Ankara-İstanbul Karayolundaki ilk fabrikasına taşınarak kapasitesini 3000 ton/yıla yükseltti. (Fabrika 3. dökümhanenin açılmasından sonra kapanmıştır.)

  ...
 • Ün-Sa Gıda Makinaları Takım Tezgahları San. Tic. Ltd. Şti.
  Teknoloji çağına uygun olarak donatılmış fabrikamızda ihtiyaç duyabilecekleri makina ve tesisleri profesyonel bir anlayışla üretmekteyiz. Satış öncesinde ve sonrasında sunduğumuz kaliteli, sorunsuz hizmetlerimizle birlikte değerli müşterilerimizin nazarında saygın, güvenilir...
 • TÜFEKÇİOĞLU KAUÇUK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
  Temelleri 1954 tarihinde Sayın Abdülkadir TÜFEKÇİOĞLU tarafından atılan firmamız, bir aile şirketi olarak ilgili sektörlere hizmete devam etmektedir.

  Madencilik, cevher hazırlama, seramik , cam, endüstriyel mineraller, kömür, vb. sektörler şirketimiz ürünlerinin...