Other links in this category
 • Redomak Mühendislik ve Mekatronik Ltd.
  Değişen teknoloji ve bilimin ışığında, sürekli sürekli kendini yenileme anlayışı çerçevesinde, 2002 yılından beri gelen tecrübesini, geniş ürün yelpazesi ile buluşturan Redomak Mühendislik son kullanıcı ve imalatçı firmalara çözüm ortağı olarak hizmet etmektedir.
 • Demisaş Döküm Emaye Mamülleri
  Demisaş, 1974 yılından bu yana, dünya döküm pazarında standartları yükseltmek için çalışmaktadır. Bugün ise, Bilecik'te bulunan 130 bin metrekarelik üretim tesisleri ve Daraca Kocaeli'ndeki yeni yönetim merkeziyle Avrupa döküm endüstrisinin önde gelen...
 • VTM Teknik Makina
  Firmamız valf imali konusunda arge çalışmaları yaparak üretimdeki malzeme kaliteleri, imalat yöntemleri, işlem prosedürlerini, belirlemiş ve gerekli şartları oluşturarak faaliyetine başlamıştır.

  Pistonlu kompresörler için Komple Valf ve sızdırmazlık plakaları...
 • Hidromek Hidrolik ve Mekanik Makina İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti.
  1978 yılında kurulan Hidromek iş makineleri üretmektedir. Ankara ve İzmir de kurulu toplam 180 bin m2 lik tesisleri mevcuttur. 1000 çalışanı mevcut olan işletme 11 ilde bölge müdürlükleri bulunmaktadır.
 • Emas Makina San. A.Ş.
  Elginkan Şirketler Topluluğu'nun ısıtma ve beyaz eşya sektöründe önemli kuruluşlarından biri olan Emas Makina Sanayi A.Ş., ECA ve EMAS markalı ısı ve beyaz eşya ürünlerinin satış ve pazarlaması ile bu ürünlerden önemli bir kısmının üretimini yapmaktadır.
  ...