Other links in this category
 • VTM Teknik Makina
  Firmamız valf imali konusunda arge çalışmaları yaparak üretimdeki malzeme kaliteleri, imalat yöntemleri, işlem prosedürlerini, belirlemiş ve gerekli şartları oluşturarak faaliyetine başlamıştır.

  Pistonlu kompresörler için Komple Valf ve sızdırmazlık plakaları...
 • Tamay Sanayi Ticaret Koll. Şti.
  Firmamız 1979 yılında İzmir'de bakır ve alüminyum üretim ve işleme amacıyla kurulmuştur. 1986 Yılından itibaren paslanmaz çelik, siyah ve DKP saç işleme üzerine ihtisaslaşmış olup 0.40 mm'den 5 mm aralıgında bulunan saçlara presle ve belli kalıplar...
 • Ün-Sa Gıda Makinaları Takım Tezgahları San. Tic. Ltd. Şti.
  Teknoloji çağına uygun olarak donatılmış fabrikamızda ihtiyaç duyabilecekleri makina ve tesisleri profesyonel bir anlayışla üretmekteyiz. Satış öncesinde ve sonrasında sunduğumuz kaliteli, sorunsuz hizmetlerimizle birlikte değerli müşterilerimizin nazarında saygın, güvenilir...
 • Ceylan Makina Montaj
  Paketleme makineları ve malzeme sevk ekipmanlarına ek olarak, Ceylan Makina müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel paketleme sistemlerinin dizayn, imalat ve montajını yapmaktadır.

  Dizayn ve Mühendislik Ceylan Makina müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda...
 • Özer İnşaat Makinalari San. Tic Ltd. Şti.
  1968 yılında otomotiv yan sanayi alanında faaliyet veren bir firma olarak iş hayatımıza başlangıç yaptık. Kısa bir zaman sonra İnşaat makineleri imalatına başladık.

  Uzun yıllar tek bir çeşit ürün Çatı Asansörü imal ederek Türkiye'nin her yerine...