Other links in this category
 • NİRVANA PSİKİYATRİ MERKEZİ
  Günümüzde genetik ve biyolojik rahatsızlıkların dışında şehirleşme, sosyal bağların zayıflaması, ekonomik ve sosyal belirsizlikler gibi çeşitli nedenlerden dolayı bireylerin psikolojik desteğe duyduğu ihtiyaç hızla artmaktadır.
  Yaşadığımız dünyada sorunsuz bir...
 • Hayat Tıbbi Aletler ve Oluklu Mukavva San. ve Tic. A.Ş.
  Hayat Tıbbi Aletler,1987 yılında tamamen yerel sanayiden oluşan bir grup girişimci tarafından.Tek kullanımlık tıbbi ürünler üretmek amacı ile Çorum da kurulmuştur
 • Lazer Epilasyon
  Lazer epilasyon amacı ile en çok kullanılan cihazlar üç çeşittir. Bunlar alexandrite lazerler, diode lazerler, nd;yag lazerlerdir. Bu isimlendirme lazer ışınlarının nanometre olarak adlandırılan dalga boylarına göre yapılmıştır. Bu lazerlerin cilde uygulandığında...
 • Baran's Tıp Merkezi
  Baran's Tıp Merkezi acil servisiyle, çocuk polikliniği, kadın hastalıkları ve doğum polikliniği, üroloji (bevliye) polikliniği, iç hastalıkları (dahiliye) polikliniği ile 24 saat Şanlıurfa'da hizmetteyiz.
 • Amerika ve Kanadada Doğum
  Amerika ve Kanadada Doğum, çocuklarının geleceğine sosyal, ekonomik, eğitim ve benzeri alanlarda yön vererek güvence altına almayı hedefleyen aileler için ideal bir seçim.
  Bu düşünceden yola çıkarak Amerika ve Kanada Doğum, uzman ve deneyimli kadrosu, kaliteli hizmet...