Other links in this category
 • Denizciler Dökümcülük A.Ş.
  Denizciler Dökümcülük 1978 yılında kurulmuştur. Tam otomatik kalıplama hatları ve yıllık 10000 ton döküm kapasitesi ile her türlü pik ve sfero döküm parçalar üretilmektedir.

  ÜRÜNLER
  Tarım Makinesi Parçası
  Derin Kuyu Pompası
  Makine...
 • Hidrolin
  Firmamız; Hidrolik,Pnömatik ve Otomasyon alanında elde ettiği önemli tecrübeleri ve gerçek anlamda uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlar üzerinden vermeye devam etmektedir.

  Hizmet konularımıza giren alanlarda başta...
 • Net Paslanmaz Makine Sanayi
  Firmamız 25 yılın tecrübesi ve birikimiyle 2000 yılında faaliyete geçmiştir. Kurulduğu tarihten itibaren araştırmacı tecrübeli mühendis ve uzman kadrosuyla AR-GE çalışmalarıyla günümüz teknolojisine uyumlu bir şekilde Türk sanayine hizmetlerini sürdürmektedir.
 • ZEMİN YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
  Güngör Yıldız Şirketler Grubu’nun oluşumu, 1974 yılında Günhan Makina ve Sondaj Sanayi’nin kurulmasıyla başlar.Daha ilk yıllardan başlayarak bilgiye, uzmanlığa ve teknolojiye yatırım yapılmış, ulusal ölçekli sondaj ve enjeksiyon işleri, başarıyla...
 • Özmak Makina San. Tur. Ltd. Şti.
  1983 yılından bu yana tekstil makinaları sektöründe hizmet vermekteyiz. İthal ve yerli ürünlerin satışı satış sonrası teknik desteğimiz ve tecrübeli kadromuzla sizlere daima kaliteyi daha ucuza sunmak misyonumuzu değiştirmedik. Antalya da faaliyet göstermekte olduğumuz bu uzun...