Other links in this category
 • Atiker Metal İth. İhr. ve İml. San. Tic. A.Ş.
  Bir Matkap ve Kaynak Makinesiyle 1970 Yılında Üretime Başlayan Konyalı İş Adamı Mehmet Ali Atiker, Bugün Ürettiği Lpg Otogaz Sistemlerini İtalya, ABD, Almanya, Rusya Gibi 38 Ülkeye İhraç Ediyor.

  Bir matkap ve kaynak makinesiyle 1970 yılında üretime başlayan...
 • Dirsan Isı ve Metal İşleme Şirketi
  1977 yılında Kayseri'de Kumalı mevkiinde dirsek üretimi faaliyet göstermek amacıyla dirsek sanayinin kısaltması olan DİRSAN adıyla kurulan firmamız ilerdeki yıllarda faaliyet alanını geliştirerek önce emaye işlerini yapmaya daha sonraki yıllarda katı yakıt sobalarının...
 • Taş Kumlama ve Metalurji Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.
  Fason kumlama, fason vibrasyon, yüzey işlem, kumlama makinası sarf malzemeleri, kumlama makinası yedek parçaları, kumlama makinası teknik servis ve bakım hizmetleri, alüminyum oksit, cam küre, toz filtresi, çelik grit, paslanmaz bilye, vibrasyon sarf malzemeleri satışı.
 • Belli Otomotiv Lastik Demir-Çelik İnşaat San.ve Tic.Ltd.Şti.
  Firmamız; aşağıda belirtilen kalemlerde her cins ve ebatlarda, analizli inşaat demiri taleplerinizi, gün şartlarında, en iyi kalite ve en hesaplı fiyatlarla karşılayıp sizlere hizmet etmekten onur duyar.

  İhtiyacınız doğrultusunda firmamız Hatay-İskenderun/Payas...
 • BAYKENT METAL Day. Tük. Mal. Ekzost İmalat San. Tic. Ltd. Şti.
  Firmamız 1970 yılında Kayseri’de sanayileşmenin daha yeni filizlenmeye başladığı günlerde egzost imalatı yaparak faaliyetine başlamıştır. Yurtiçinde yaygın bayii ağı oluşturarak Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Anadolu ve Akdeniz Bölgelerine hizmet ulaştırmıştır. 2001...