Other links in this category
 • Biyomarket Biyosidal Kimya Haşere Mücadele Ürünleri Satış ve Pazarlama
  Biyosidal Kimya; -çevre ve insan sağlığı konusunda çok hassas- her türlü haşere ilaçlarını Biyosidal Kimya Kuruluşu olan Biyomarket araçılığı ile online (çevrimiçi) pazarlayan bir kuruluştur.

  Haşere mücadele ve kontrol konusunda on yılı aşkın bilgi,...
 • Kayalar Kimya San. ve Tic. A.Ş.
  Kayalar Kimya has been established by Yılmaz Kayalar in 1976. It started production under Genç brand from the year 1982. Polyurethane, Nitrocellulose
 • Delta Galvanoteknik Kim. Mad. San. Tic. Ltd. Şti.
  Firmamız, metal kaplama ve elektroforetik lak konusunda HAWKING ve ARTEK firmalarının ürünlerini Türkiye pazarına 1997 yılından itibaren sunmaktadır. HAWKING; Elektroforetik Lak (Akımlı Vernik), ARTEK ise metal kaplama kimyasalları konusunda uzman firmalardır.
  Delta...
 • RUDOLF DURANER Kimyevi Maddeler Ticaret ve Sanayi A.Ş.
  For more than 80 years RUDOLF has been a family-owned business. Based on this tradition, a worldwide operating group of companies with more than 20 subsidiaries and ca. 30 representations with headquarters in Geretsried (near Munich) arose.

  As a supplier we are a solidly integrated...
 • KCC Boya San. ve Tic. Ltd. Şti.
  For the past half-century, KCC has been pursuing excellence in the quality of all its building, industry, paint and resin products through consistent research and development as well as stepping forward to realize its vision of the best fine chemical company.

  This corporate...