Other links in this category
 • Vahit Civata -1980'den bu yana-
  Her çeşit bağlantı elemanları toptan satışı imalatı ve ithalatı yapılmaktadır. 1980 yılından bu yana müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi görev kabul eden firmamız uzman kadrosu ile her geçen gün daha da büyüyerek müşterilerine kaliteli ürünleri en uygun fiyatla...
 • Otoşen Kauçuk Plastik ve Kalıp Sanayi
  1997 yılında kurulmuş olan Otoşen Kauçuk Plastik ve Kalıp Sanayi ISO 9001 kalite belgeli bir işletme olup conta, oring, lastik, kauçuk, plastik bağlantı ve sızdırmazlık elemanları ile damlama ek parçaları, alıcı hortum ürünleri ve skoda yedek parçaları üretmektedir.
  ...
 • FTA Havacılık Bağlantı Elemanları San. Tic. Ltd. Şti.
  FTA firması 28 Nisan 2004 yılında İzmir'de A.O.S.B.'de kurulmuştur. Firmanın toplam kapalı alanı 500 m2'dir. FTA firmasının ayrıca kalıp üretimi ve baskı operasyonları gerçekleştiren bir firma ile ortaklığı bulunmaktadır, bu firmanın da toplam kapalı alanı...
 • Enka Civata İmalat ve Sanayi Mam. Paz. Ltd. Şti.
  Enka Civata Türkiyenin en önde gelen bağlantı elemanları üreticilerinden ve tedarikçilerinden birisidir. 1987 yılında, İstanbul’da, YILDIRIM kardeşler tarafından kurulmuştur.

  Türkiye'nin en prestijli sanayi bölgesi olan : Gebze Organize Sanayi Bölgesinde...
 • Sözmen Civata San. Tic. Ltd. Şti.
  Firmamız yurt içindeki ve yurt dışındaki çeşitli sektörlerde ihtiyaç duyulan bağlantı elemanlarını üretmek amacıyla kurulmuştur. Ürünlerimiz "OBEL" markalı olarak üretilmektedir.