Bu kategorideki diğer linkler
 • Naksan Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  Tarihçe

  Her şey 1940 yılında, S. Mehmet Nakıboğlu tarafından kurulan toptan attariye ve hırdavat mağazası ile başladı. Plastik sektörünün atağa geçtiği 1960'lı yıllarda, Nakıboğlu Ailesi nin Polietilen Film ve Sera Örtüsü pazarlamaya başlamasıyla,...
 • Polser Şeffaf Çatı Örtüleri San.Tic.A.Ş.
  1986 yılında Abdülkadir Çınar tarafından kurulan Polser Şeffaf Çatı Örtüleri San.ve Tic.Aş., elyaf takviyeli plastik (CTP) şeffaf oluklu levha üretimine başlamıştır.
 • Yorgancılar Dekoratif Cam San. Tic. A.Ş.
  1989'da Türkiye'nin ilk dekoratif cam üretimini gerçekleştiren YORGLAS, bugüne kadar 4.000.000 m2 dekoratif ve mat camı yaşamlarımıza armağan etti.

  Dünya markası YORGLAS'ın üstün kalite anlayışı ve uzmanlığı ile ürettiği 50’yi aşkın deseni...
 • Besa Plastik San.Tic. Ltd. Şti.
  Our company was founded in 1998. We have the first plastic furniture factory in Middle Anatolia. Our aim is to increase our market share both in Turkey and in foreign countries. Our first export is to Algeria and we are looking for new markets.
 • Öpücük yetmiyorsa yetebilecek her şey burada
  febamu,hediye,opucuk,yetmiyorsa,opucukyetmiyorsa,öpücükyetmiyorsa,isme özel hediye, kişiye özel hediye, sevgililer günü hediyesi, hediye sepeti,hediyelik,hediye kutusu,hediye seti,hediye aranjman,değişik hediye,farklı hediye,yaşgünü hediyesi,özel hediye,bayram hediyesi,bayram...