Other links in this category
 • Vatan Plastik
  1957 yılında Behruz Vatandost tarafından kurulan Vatan Plastik, plastik sanayiye PVC hortum imalatıyla başlamıştır. Sektör içinde gösterdiği hızlı gelişim sayesinde birkaç yıl içinde PE film, sera örtüsü ve çeşitli plastik ambalaj ürünleri üretimine başlamıştır.
 • Bayker Mekanik Sistemler
  BAYKER Mekanik Sistemler sektörümüzde henüz yeni bir isim olmasına rağmen, kurucu ortakların geçmiş yıllarda ki tecrübeleri ve deneyimleri ile sektörümüzde hızla yer edinmeye başlamıştır. Türkiye'de her zaman ilkleri başaran firmalar ile kaliteli ürünleri ve müşteri...
 • Erdoğan İnşaat
  Müşteri Odaklı Özgün Mimari, Hızlı ve Kaliteli. Erdoğan İnşaat Estetik, Sağlam, Ekonomik Ürünler Sunar. Kapı, Çelik Kapı, membran kapı, mutfak, banyo, Pimapen PVC Kapı Pencere imalatları ile inşaat ve dekorasyonda profesyonel çozumlerle hizmet
 • Quant Lazer Kaynak ve Teknoloji Merkezi
  Quanlazer Firmamızın faaliyet alanları sanayi tipi lazer, QUANT Makina olarak SIGMA LASER Türkiye Distrübitörlüğü ve yetkili bayiliği olup, satış ve servis konusunda uzman kadromuzla birliklte 8 yıldır bu alanda hizmet vermekteyiz.

  2003-2004 yıllarında Almanyada...
 • Egeplast
  Ege Yıldız ın sanayiye geçişi 1950 li yılların sonunda el presi, plastik ilaç tüpü ve kapaktan oluşan labaratuvar malzemeleri üretimi ile olmuştur. İthalat imkanlarının rahatlamasıyla 1959 yılında Ege Yıldız Plastik Pazarlama ve Ticaret Sanayi şirketi kurulmuştur.
  ...