Other links in this category
 • Örnek Yedek Parça ve Metal San.Tic.Ltd.Şti.
  1960 yılında Hakkı ÖRNEKOĞLU tarafından İzmir'de kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda muhtelif makina parçaları imalatı yapan firmamız, yıllar içinde kalıp imalatı ve pres baskı işleriyle metal işleme, otomotiv, beyaz eşya, sektörüne yönelmiştir.

  Örnek...
 • Özçelikler Fiat Yedek Parça
  Özçelikler oto Ankara da fiat yedek parça satışı yapan bir firmadır. Oto yedek parça satışı yapan firmamızda tüm fiat ve tofaş marka araçlara ait parçalar bulunmaktadır. Yedek parça satışımız yan sanayi ve orjinal olarak yapılmaktadır. Tüm yedek parçalarımız...
 • Oto İkiler Koll. Şti.
  1968 yılından beri Ford yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız; ford araç sahiplerine yıllardır aynı güven ve hizmeti vermektedir. Türkiye'nin neresinde olursanız olun bir telefon ve maille siparişiniz aynı gün gönderilir.

  Ürünler:
  ...
 • İzmir Senkromeç San. ve Tic. Ltd. Şti.
  Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 13.000 m² kapali, 20.000 m² lik alanda, günümüz teknolojisi ile donatılmış olarak Otomotiv ve Traktör ana sanayii'ne hizmet veren entegre bir tesis haline gelmiştir.
  Genç yöneticilerden oluşan yönetim kadrosu ile konusunu...
 • Elitpar otomotiv
  Otomobiller için imalat ve toptan yedek parça ithalat ve ihracatı yapan kuruluşumuz İstanbul Ataşehir'de hizmet vermektedir.