Other links in this category
 • Öztürk Oto Yedek Parça
  Öztürk Oto otomotiv yedek parçada çağımızın rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin memnuniyetini sürekli zirvede tutarak otomotiv yedek parçaları konusunda otomotiv sektöründe orijinal ve ithal yedek parça ürünlerinde çözüm üreterek tüm;
 • Ha-Ke Otomotiv Mak. San. Tic. Ltd. Şti.
  Firmamız Nisan 2004'te kurulmuş olup talaşlı imalat ve otomotiv yan sanayi parça üretimi konusunda hizmet vermektedir. Aynı zamanda aparat ve CNC parça işleme ve bağlantı aparatları ve fixtürleri de yapmaktadır.
 • Çelikiş Yedek Parça San. Tic. Ltd. Şti
  ÇELİKİŞ 1962 yılında İzmir' de kurulmuştur. Kuruluş amacı otomotiv ve traktör endüstrisinin ihtiyacı yedek parçaları üretmek olan firmamız özellikle şanzıman ve diferansiyel dişlilerini, dişli millerini ve senkromenç gruplarını Türkiye ve dış pazarlara en modern...
 • Teknorot Otomotiv Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.
  TEKNOROT binek ve hafif ticari araç ön süspansiyon takımları üretiminde, mevcut kapasitesiyle yenileme pazarında (after market) Avrupa'nın en büyük üreticisidir.

  1992 yılında, 100% Türk sermayesi ile sektör yolculuğuna başlayan Teknorot bugün Düzce Organize...
 • Altun Otomotiv Taşıma Turizm Gıda San. Tic. Ltd. Şti
  ALTUN OTOMOTİV TAŞ. TUR. GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ merkez İstanbul Seyrantepe ve Şube Kartalda bulunan satış yerleri ile Peugeot , Citroen , Fiat , Renault (Ticari ) marka araçların yedek parça satışı konusunda hizmet vermektedir.

  Zengin ürün yelpazemizde Peugeot ve...