Other links in this category
 • Tunem Otomotiv
  Opel, Volkswagen, Peugeot ve Citroen marka otomobillerin orjinal ve yedek parçaları firmamız tarafından temin edilmektedir.
 • Özçelikler Fiat Yedek Parça
  Özçelikler oto Ankara da fiat yedek parça satışı yapan bir firmadır. Oto yedek parça satışı yapan firmamızda tüm fiat ve tofaş marka araçlara ait parçalar bulunmaktadır. Yedek parça satışımız yan sanayi ve orjinal olarak yapılmaktadır. Tüm yedek parçalarımız...
 • İzmir Senkromeç San. ve Tic. Ltd. Şti.
  Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 13.000 m² kapali, 20.000 m² lik alanda, günümüz teknolojisi ile donatılmış olarak Otomotiv ve Traktör ana sanayii'ne hizmet veren entegre bir tesis haline gelmiştir.
  Genç yöneticilerden oluşan yönetim kadrosu ile konusunu...
 • Kaplan Motorlu Araçlar Tic. ve San. A.Ş.
  1965 yılında değerli büyüğümüz Maksut KAPLAN tarafından "Oto Artvin" adıyla Erzurum’ da kurulan firmamız, 1969 yılında İstanbul 4.Levent Oto Sanayii Sitesi’ne taşınarak faaliyetine Kaplan Kardeş Ticaret adıyla devam etmiştir.

  Kendi markasıyla...
 • Farplas
  "DÜŞÜNCELERİN GERÇEĞE DÖNÜŞTÜĞÜ YER"

  Otomotiv tedarikçi endüstrisinin önde gelen uluslararası üreticilerinden Farplas, Türkiyede ve dünya çapında faaliyet gösteren OEM, TIER-1, TIER-2 firmalarına başta plastik trim parçaları, iç-dış...