Other links in this category
 • Er İnşaat Sandvic Panel Metal Kenet Çatı Cephe Kaplam Sistemleri
  1990 yılında KURULAN ER İnşaat, sektöre "Çatı ve Cephe Kaplama Sistemleri" ile girdi. Kısa sürede gerçekleştirdiği projelerı ile artan iş hacmi ile sektörü ele geçirmesi, bunu yanında büyümeyi ve gerçekleştirdi. Özellikle poliüretanlı sandviç panel, metalkenet ,...
 • Hilal Çelik Kontrüksiyon
  1988 Yılında İstanbul Anadolu Yakasında 50 m2'lik Bir Dükkanda Esnaflık Kariyerine Başlayıp,Bugün Avrupa Yakası Beylikdüzü Bölgesinde 500 m2'lik Alanında Faaliyetlerine Devam Etmektedir.

  1988 yılından bu güne kadar endüstriyel tesisler, ticaret ve...
 • MMZ Onur Boru
  1982 yılında küçük bir kapasite ile başlayan MMZ Onur Boru Profil 300.000 ton/yıl üretim kapasitesine ulaşmış bulunmaktadır. İşletme boru ebat ve kalınlık portföyü geniş aralıkta olması çok çeşitli sektörlerle beraber çalışmasını sağlamaktadır. İşletme Amerika,...
 • KARADENİZ METAL SANAYİ
  TÜRKİYE sanayisinin en önemli unsuru olan METAL ve PVC sektöründe başarı ile faaliyet gösteren KARADENİZ METAL SANAYİ, kalite ve hizmet anlayışıyla her zaman gurur duymaktadır.

  Müşterilerine sadece alıcı gözüyle bakmayıp müşteri memnuniyetini herşeyden...
 • Çayırova Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş
  ÇAYIROVA BORU
  1978 yılında YÜCEL GRUBU bünyesine katılan ÇAYIROVA BORU,Gebze Osmangazi mevkiinde 100.000 m 2 açık ve 50.000 m 2 kapalı alanda yıllık 300.000 ton üretim kapasitesi ile grubun 30 yili aşkın çelik boru üretim tecrübesine sahiptir.
  3/8�-12 3 / 4...