Other links in this category
 • Abi Metal Ltd. Şti.
  1969 yılında Numan AKMAN tarafından kurulan firmamız, bünyesini sürekli geliştirerek günümüze metal sanayinin genç ve başarılı firmaları arasında yeralmıştır.
  Profesyonel adımlarla sac kesim ve büküm işlerinde, bir çok sektöre hizmet veren firmamız, 40...
 • TARMAŞ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
  ARMAŞ A.Ş. 1998 yılında içme suyu ve tarımsal sulama sistemleri için vana üretmek amacıyla kurulmuştur. Dünya kalitesinde ürettiği DOROT ve ARMAŞ marka vanalarıyla kısa sürede sektöründe önde gelen kuruluşlardan biri olmuştur.

  Bugün ürettiğimiz Sürgülü...
 • Özsan Makina Sanayii ve Tic.Ltd.Şti.
  1974 yılında Yeni Sanayi'de atölye olarak iş hayatına başlayan firmamızda, o zamanlarda sanayi tipi çamaşır yıkama, sıkma, kurutma makineleri imal ediyordu. Bu makinalarla birlikte imalatımıza damper üretimini de ekledik. Ayrıca da Kayseri'deki tekstil fabrikalarının...
 • Maksaş Makina San. A.Ş.
  1968 yılında otomobil sektörüne volan imal etmek üzere kurulmuştur. 1969 yılında imalatını hava kompresörlerine dönüştüren şirket 1971 yılında Bornova Asfaltı üzerinde inşa ettiği yeni fabrikasında bu imalata devam etmiştir.
  1982 yılında vidalı hava...
 • Koyuncu Takım Tezgahları
  2.el ve yeni sanayi makinaları alım satımı yapılmaktadır. 2006 yılında kurulan firmamız, ikinci el ve yeni takım tezgahları ile sanayicimize söktörde hizmet vermektedir.

  Kısıtlı imkanlara rağmen, atılımcılığı ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran...