Other links in this category
 • Germaksan - Gerçek Makina Sanayii
  GIDA HAMURU YOĞURMA MAKİNALARI VE EKİPMANLARI,METAL DÖKÜMCÜ KUM MİKSERLERİ ÜRETİMİ,FASON METAL SİLİNDİR KIVIRMA HİZMETLERİ.

  HAMUR YOĞURMA MAKİNESİ: 50.cm kazanlı, 15.kg hamur yoğurma kapasiteli
  0.55 kw, 1400.dd, monofaze motorlu
  Sessiz, yağlama...
 • MAHMUT ALİ UMUR - UMUR MAKİNA SANAYİİ
  Umur Makina Sanayi hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren, ortaya koyduğu yaklaşımlar, ürünler, hizmetler ve değer anlamında her zaman sektöre ışık tutan, uzmanlaşma ile yenilikçi düşünce yapısını aynı paralelde götürebilen bir şirket olarak konumlandı. Her...
 • Özkan Redüktör ve Makina
  Kendi imalatı ve bunun yanında temsil ettiği uluslar arası firmaların ürünlerini deneyimli kadrosuyla Redüktör sektörüne hizmet vermektedir. ÖZKAN REDÜKTÖR yıllardır süre gelen kalite anlayışını kanıtlamış firmadır.

  ÖZKAN REDÜKTÖR olarak hedeflerimiz...
 • SGN Kimya Makine İm. Tur. Tem. Atık Bert. Hiz. ve San. Tic. Ltd. Şti.
  SGN Kimya, Bursada hijyen kimyasalları üretimi ve endüstriyel temizlik hizmetleri veren bir şirket olarak 2004 yılında faaliyete başlamıştır.
  SGN BURSA FABRİKASI
  2007 yılında NOSAB’da elektrostatik toz boya ve teknik temizleme konularında faaliyet göstermeye...
 • Akkayalar Makine Sanayi ve Konveyör
  Akkayalar Makine, Konveyör sektöründeki 1987'de kuruldu beri her zaman çalışanlarının, müşterilerinin ve kendine inananlarin yaninda oldu.

  Akkayalar Makine, Konveyör sektöründeki 23. yilinda; bu anlamli zaman dilimi geçmis ve gelecegi bir kez daha düsünmemizi...