Other links in this category
 • Bemka Emaye Bobin Teli ve Kablo San. Tic. A.Ş.
  Bemka Emaye Bobin Teli ve Kablo Sanayii A.Ş. Türkiyenin önde gelen emaye bobin teli üreticileriden Emsan, Kavi, Botel ve Bektaş şirketlerinin birlikteliği ile kurulmuştur. Günümüzde, 22.000 ton/yıl kapasitesiyle Avrupanın önemli emaye bobin teli üreticilerinden biridir. Bemka...
 • Özer Metal Sanayi A.Ş.
  Bakır ve bakır alaşımlarından üretmekte olduğu Şeritler, teller, yassı tellerle uluslararası bir üne sahip olan Özer Metal, otomotiv, tekstil, sıhhi tesisat, elektrik ve elektronik sektörlerinde dünya genelinde güvenilir bir teslimatçıdır.

  1960 yılında pirinç...
 • Çelik Halat ve Tel
  Konusunda uzman, lider ve köklü bir kuruluş olan Çelik Halat ve Tel Sanayii A.Ş. 1962 yılında ülkemizin yüksek karbonlu çelik tel ve halat ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile kurulmuştur.

  Kurulduğundan bu yana sürekli gelişerek büyüyen Çelik Halat ve Tel...
 • Coşkunöz Metal Form Makina End. ve Tic. A.Ş.
  Seri saç parça ve kalıp imalatı, montaj ve direnç kaynağı makinaları imalatında Türkiye pazarı lideridir. Bu liderlik saç şekillendirmedeki uzmanlık, müşteri sadakati, insan kaynaklarına ve teknolojisine sürekli yatırım ile kazanılmıştır.

  Bugün Coşkunöz:...
 • Telsan Tel. Mam. ve Galv. San. A.Ş.
  1940"lı yıllarda Türkiye'de hiçbir nalburiye ve hırdavat malzemesinin imalatının yapılamadığı ve çatı çinkosundan inşaat çivisine , at nalından kazma küreğe kadar hertürlü emtianın yurt dışından ithal edildiği dönemde kurucumuz Mahmut Şevket Ersoy tarafından...