Other links in this category
 • Baster Tartı ve Ölçü Aletleri Sanayii Tic. Ltd. Şti.
  Mekanik terazi ve baskül imalatına 1969 yılında İzmir'de başlayan Baster, 37 yılın üstün deneyimi ile tartı sektöründe öncü kuruluş haline gelmiştir. Halen 300'ün üzerinde ürün çeşidiyle hizmet vermekte olan firmamız, garanti ve güvenin temsilcisidir.
 • Hammaddeciler Plastik Pazarlama Sanayii ve Dış Ticaret Ltd.Şti.
  Hammaddeciler Plastik bir makina firmasıdır. Firma 2002 yılında kurulmuş olup PS, PP,PE, PVC ve her türlü plastik hammaddenin dökme, granül, sıvı ambalaj, hurda olarak alım-satımı ile iştigal etmektedir. Hammaddeciler olarak üretim ve satış kalitesinde öncü olarak...
 • ONS Makina Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.
  Şirketimiz 1988 senesinde 80 metrekarelik atölyede başlayan üretim süvenine, tecrübeli ortakların oluşturduğu ekiplerle 5559 metrekaresi kapalı alan olmak üzere, 6610 metrekarelik toplam alanı vardır. İmalata başlanılan yıllarda Otomobil fabrikalarının Ambar Bölümlerine,...
 • Hidrolin
  Firmamız; Hidrolik,Pnömatik ve Otomasyon alanında elde ettiği önemli tecrübeleri ve gerçek anlamda uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlar üzerinden vermeye devam etmektedir.

  Hizmet konularımıza giren alanlarda başta...
 • Armatek Grup Ltd. Şti.
  Hidrolik, pnömatik, Merkezi Yağlama Sistemleri, Lineer Hareket Teknolojileri ve Otomasyon alanında ürün temini ve ürün satışı, Mühendislik, Sistem tasarımı, Teknik Danışmanlık ve satış sonrası Teknik Servis hizmetleri vermektedir.

  Türkiye Genel Mümessilliğini...