Other links in this category
 • Parsan Makina Parçaları San. A.Ş.
  968 yılında kurulup, 1971 yılında işletmeye alınan PARSAN, İstanbul - Pendik'te 91.123 m2 arazi üzerinde bugün 27.400 m2 lik bir çatı altında kalıp hane, dövme hane, ısıl işlem ve özel talaşlı imalat tesislerini de kapsayan entegre bir çelik dövme ve işleme...
 • Temsan Yapı ve Makina Endüstri A.Ş
  TEMSAN; Ankara ve Diyarbakır'da kurulu 2 Fabrikası ile enerji tesislerinin imalatı, kurulması, işletilmesi ve bakım hizmetleri alanında faaliyet gösteren 32 yıllık parlak bir geçmişe sahip ilk ve tek Türk şirketidir.

  MİSYONUMUZ; Uygarlık ve refahın...
 • SGN Kimya Makine İm. Tur. Tem. Atık Bert. Hiz. ve San. Tic. Ltd. Şti.
  SGN Kimya, Bursada hijyen kimyasalları üretimi ve endüstriyel temizlik hizmetleri veren bir şirket olarak 2004 yılında faaliyete başlamıştır.
  SGN BURSA FABRİKASI
  2007 yılında NOSAB’da elektrostatik toz boya ve teknik temizleme konularında faaliyet göstermeye...
 • Çapar Makine San ve Tic.Ltd.Şti
  1980 yılında küçük bir atölyede 5 adet işçiyle üretime başlayan firma, kalite, üretim kapasitesi ve personel sayısını her yıl artırarak, Türkiye'de süt sağım makinaları ve yem kırma makinaları sektöründe ilk sırada yer almıştır.

  1986 yılında...
 • Temak Endüstriyel Temizlik Makina San. Dış Tic. Ltd. Şti
  Firmamız Temak Endüstriyel Temizlik Makina San. Dış Tic. Ltd. Şti ünvanıyla İstanbulda kurulmuştur.

  Faaliyetlerini temizlik makinaları üzerine Cleantem markasıyla Türkiyenin Endüstriyel tip elektrik süpürgeleri, halı yıkama makinaları, sert zemin temizleme...