Other links in this category
 • Gnc Makina Teknoloji ve Otomasyon Sistemleri
  Firmamız, dünyanın farklı ülkelerinde bulunan yüksek teknolojiye sahip, ikinci elde birinci sınıf takım tezgahlarını, düşük maliyetler ile üretken sanayicilerimizin hizmetine sunmak için kurulmuştur.

  Amacımız , talaşlı üretimin vazgeçilemez parçası olan,...
 • Akkayalar Makine
  Akkayalar Makine, Konveyör sektöründeki 23. yilinda; bu anlamli zaman dilimi geçmis ve gelecegi bir kez daha düsünmemizi gerektirdi. Akkayalar Makine, Konveyör geçmiste büyük isler yapmadi. Küçük adimlarla ilerledi. Çalisanlarinin, Müsterilerinin ve kendine inananlarin yaninda...
 • Zafir Makina Sanayi ve İnşaat Ltd. Şti.
  Şirketimiz makine, inşaat ve madencilik sektörlerinde 20 yılı aşkın tecrübe altyapısından aldığı güçle; genç, yetenekli ve dinamik kadrosuyla sektörün ihtiyaçlarına bir bütün halinde, kısa sürede, istenilen kalite ve maliyette cevap verebilmek ve problemlerine çok daha...
 • Ceylan Makina Montaj
  Paketleme makineları ve malzeme sevk ekipmanlarına ek olarak, Ceylan Makina müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel paketleme sistemlerinin dizayn, imalat ve montajını yapmaktadır.

  Dizayn ve Mühendislik Ceylan Makina müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda...
 • SGN Kimya Makine İm. Tur. Tem. Atık Bert. Hiz. ve San. Tic. Ltd. Şti.
  SGN Kimya, Bursada hijyen kimyasalları üretimi ve endüstriyel temizlik hizmetleri veren bir şirket olarak 2004 yılında faaliyete başlamıştır.
  SGN BURSA FABRİKASI
  2007 yılında NOSAB’da elektrostatik toz boya ve teknik temizleme konularında faaliyet göstermeye...