Other links in this category
 • Ay-Yem Tarım Gıda San. ve Tic. A.Ş.
  1985 yılında Denizli ‘ye bağlı Acıpayam İlçesi Aligöz Mevkii` nde üretime başlayan Ayyem, önceliğini kalitesine vererek kapasitesini sürekli olarak artırmıştır.

  Kuruluş misyonu itibarıyla, insan sağlığını tehdit eden katkılardan uzak, doğal ve...
 • ULUSOY TOHUMCULUK ZİRAAT SANAYİİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
  Şirketimiz çim tohumu konusunda uzman personeli ile merkezi Ankara olmak üzere İstanbul ve İzmir ofislerinden tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

  Kuruluş Türkiye’nin ilk profesyonel çim tohumu şirketidir. Çim tohumu konusu özellikli bir bilgi birikimi...
 • Mysilo Tahıl Depolama Sistemleri
  Mysilo, 2000 yılında tahıl depolama ve taşıyıcı ekipmanlar üretmek üzere SF Grup bünyesinde elde edilen 40 yıllık sektörel üretim tecrübesiyle kurulmuş ve kuruluş döneminden günümüze kadar geçen zaman içerisinde 5 kıtada 60’dan fazla ülkede, 1500’ü aşkın...
 • Gürtaş Tarım Ürünleri San. Tic. A.Ş.
  Altınyem A.Ş. 1980 yılında Altınyağ Kombinaları A.Ş. bünyesinde kurularak faaliyete başlamıştır. 1997 yılında artan kapasitesine uygun yatırımlarını tamamlayarak İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ndeki kendi tesislerine taşınmıştır. 21.000 m2 alan üzerinde...
 • JTI Tütün Ürünleri Sanayi A.Ş.
  JTI - Japan Tobacco International % 11'lik küresel pazar payı ve yaklaşık 32 milyar dolarlık piyasa değeri ile sektörün üçüncü en büyük kuruluşu olan Japan Tobacco'nun uluslararası tütün şirketidir.

  Grubumuz, Japan Tobacco Inc.'nin çok uluslu...