Other links in this category
 • Başkent Jeotermal Sondaj Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
  Başkent Jeotermal Sondaj Mühendislik San. Tic. ltd. Şti Ankarada 1998'lerden bu yana faaliyet gösteren firmamız ankara su sondajı hizmetlerinde, tecrübeli kadro ve kaliteli demir başla. Sadece ankara sondajı değil, sondaj suyuna ihtiyaç duyulan Türkiye'nin her bölgesinde...
 • as mimarlık
  Bugünün değerlerini ve imkanlarını kullanarak geleceğe yönelik yapılar üretme vizyonu ile kurulan AS MİMARLIK, geleceğin yapılarını inşa ediyor.

  Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince...
 • BOROVA Yapı Endüstrisi A.Ş.
  BOROVA Yapı Endüstrisi A.Ş. BOROVA Holding' e bağlı bir şirket olup, 1979 yılında kurulmuştur. Türkiye'de tamamlanmış olan pek çok projeye ek olarak, Letonya, Rusya, Gürcistan, Bosna-Hersek, Suudi Arabistan ve Libya'da da çok sayıda proje başarı ile...
 • Türk Ytong San. A.Ş.
  Gazbeton ürünlerinde dünya pazarında lider konumunda bulunan Xella grubundaki lisanslı Hebel ve Ytong fabrikalarının sayısı 21 ülkede toplam 77’ye ulaşmıştır. 70 fabrika Avrupa’da yer alırken; diğer 7 fabrika Şili, Çin, Meksika ve ABD’de faaliyet göstermektedir.
  ...
 • Efendi İnşaat
  Şirketimiz 2004 ylılnda Kurucumuz Hamdi EFENDİ tarafından kurulmuş olup, kazanmış olduğu 20 yılı geçen ticari deneyimi inşaat sektörüne aktararak, Gebze ilçesinde birçok başarılı projeye imzasını atmıştır.

  Kaliteden ödün vermeden, teknolojinin...