Bu kategorideki diğer linkler
 • BAYPA
  1987 yılında sektöre giren BAYPA ilk yıllarda "Yerden Isıtma" kollektör ve fitting üretimine odaklanmış, sonraki yıllarda ise üretim çeşidini hızla arttırmıştır.

  Şu anda ısıtma, soğutma, havalandırma ve sıhhi sistemlerde kullanılan tüm kollektör...
 • Güven Çelik San. Tic. Ltd. Şti.
  Güven Çelik San. Tic. Ltd. Şti. 1999 yılında Murat ERGÜVEN ve Mustafa AHİ ortaklığı ile kurulmuştur. Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 7.000 m2 arazi üzerine 2.500 m2 kapalı alanda imalatlarına devam etmektedir. Firma kendi bünyesinde üç ayrı imalatla uğraşmaktadır. Bunlar...
 • Pole Eşanjör Ltd.Şti.
  Firmamızda soğutma ve ısıtma sektöründe kullanılan kondanser, evaporatör ve bataryalar; müşteri resmi, numunesi veya verileri doğrultusunda istenilen boyut ve kapasitede en hızlı ve en kaliteli olarak imal edilmektedir.
 • İDEAL KAZAN ISI Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.
  1969 yılında imalata başlamış 1972 yılından beri Bursa Organize Sanay Bölgesinde kurduğu yeni tesislerde faliyetini gelişmi olarak faliyetlerine devam etmektedir.
 • Dosan Ticari Buzdolabı, Endüstriyel Mutfak Imal San.Tic.Ltd.
  Firmamız 1987 yılında Ali KAYMAK tarafından Balıkesir' de kasap ve bakkallara yönelik üretim yapan küçük bir atölye olarak kurulmuştur.
  Şirketimiz ilerleyen yıllarda değişen piyasa taleplerini ve üretim teknolojilerini takip ederek ; market, büfe, pastane, kasap,...