Other links in this category
 • Afe Makina İnşaat Elektrik
  Afe Makina İnşaat Elektrik Anonim Şirketi 2000 yılında kuruldu. Kendi üretimi inşaat makinaları ile sektörel dünyaca tanınmış ürün markalarının Türkiye dağıtımcısı(distribütörü) olarak hizmet vermektedir.

  Ürünlerimiz

  Cephe Asansörleri
 • Arkeng Cephe Asansörleri
  Firmamız; "asansör sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimini" Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek "pinyon sistemli" dış cephe asansörlerine uygulamıştır.

  Tasarım sürecinden montajına kadar, son teknoloji ile çalışan projelendirme grubu...
 • DivaLift Asansör Bakım Onarım Tamir
  Firmamız asansör montaj, modernizasyon, arıza ve bakım konularında yılların deneyimi ve tecrübesinde hizmet vermektedir. Büyük ilgi gören 2010 servis (arıza-bakım) kampanyamız için şirketimizden lütfen bilgi alınız.

  2010 un büyük kampanyası;
  asansör...
 • GENEMEK
  2002 yılında kurulan GENEMEK asansör sektöründe kat ve kabin panelleri, butonyerler, çağrı butonları, LCD ekran, kayar dijital ve 7 segment göstergeler, kontrollü geçiş sistemleri, hazır tesisat sitemleri gibi birçok yan ürün hizmeti vermektedir.

  Kurulduğu günden...
 • Löher Asansör ve Yürüyen Merdiven San. Tic. A.Ş.
  Löher Asansör ve Yürüyen Merdiven San. Tic. AŞ. 1967 yılında kurulmuştur. Türkiye'de asansör ve yürüyen merdiven, yürüyen yol ve yürüyen bant üretimi ve montajı yanısıra satış sonrası servis konularında da uzmanlaşmış söz sahibi bir kuruluştur. 5000 m2 alan...