Other links in this category
 • Esteban Özel Dedektiflik Bürosu
  Esteban dedektiflik şirketi 1991 yılında kurulmuş olup iki ortaklı olarak istanbul ili fatih ilçesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Şirket tecrübeli eski istihbarat personeli tarafında kurulmuş olup hizmet garantili faaliyet yürütmektedir. Gerçekleşmeyen özel dedektiflik...
 • Ares Alarm Elektronik Güvenlik Sistemleri
  ARES ALARM VE GÜVENLİK HİZMETLERİ


  Sektöründeki teknolojik gelişimleri yakından izleyen ve en yeni ürünlere katma değer kazandırarak, Türkiye'de ki kurumsal ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler sunan bir teknoloji şirketidir.
 • Noya Bariyer Sist. Mak. Elk. Dem. Ltd. Şti.
  Firmamız Alışveriş Merkezlerine, Toplu Yaşam Alanlarına, Otoparklara, Sanayi Kuruluşlarına ve Soğuk Hava Depolarına Bariyer Üretimi Yapmaktadır. Aynı Zamanda Çelik Konstrüksiyon ve İnşaat Sektöründe de Faaliyet Göstermektedir.
 • Hasel Çelik Para Kasaları Sanayi
  Firmamız sektörde REŞİT BİRBİLEN öncülüğünde 1994 yılında Hasel Çelik Para Kasaları Sanayi adı altynda faaliyet göstermeye başlamıştır. Faaliyet alanı kuyumcu kasaları, asansörlü vitrin kasaları, ev tipi kasalar, banko ve boy kasalarıdır.

  HASEL ÇELiK...
 • Prowell Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.
  Prowell Ltd. Şti. Kuruluşunu gerçekleştirdiği 1999 Yılından itibaren ,Telefon santral sistemleri , Kapalı devre (CCTV) Kamera Sistemleri, Yangın İhbar Sistemleri, Görüntülü Diafon sistemleri, Fax Server yazılımları, Hırsız ihbar Sistemleri, Seslendirme Acil Anons Sistemleri...